Connect with us

Espor

Dumbledoge ve Crystal galibiyetlerin ardından konuştu!

Dumbledoge ve Crystal galibiyetlerin ardından neler dedi?

dumbledoge royal bandits

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde play-off’lara son iki hafta kala lig heyecanı devam ediyor. Derbiye de sahne olan 8. hafta, 1. gün maçlarının ardından Dumbledoge ve Crystal önemli açıklamalar yaptı.

Crystal: “Yaş eleştirileri olumsuz etkiliyor”

Takım olarak gösterdikleri güzel performansla İstanbul Wild Cats ekibini yenen Dark Passage’ın ormancısı Crystal, galibiyetin ardından LoLespor mikrofonlarına konuştu. Sosyal medya ve Twitch yayınlarındaki yorumlarda kendisini yaşı üzerinden çok fazla kişinin eleştirdiğini söyleyen Atakan, bu durumun kendisini mental anlamda olumsuz yönde etkilediğini söyledi. Bu eleştirilerin neredeyse 2-3 yıldır devam ettiğini ve çok sık karşılaştığını söyledi.

Atakan ayrıca takımdan ayrılmadan önceki dönemde sergilediği performans üzerine de konuştu. Yorumcular o dönem Yampiri Yengeçler’in zamanlamasından dolayı ormancıların oyun yapabilmesi için koridorların kazanması gerektiğini vurguladı ve Atakan’ın bu yönden o dönem şansız olduğunu söylediler. Ancak Atakan bunun tersine kendisinin performansının düşük olduğunu ve takımdan ayrılmayı da bu yüzden istediğini söyledi.

Dumbledoge: “Worlds’e gitmek istiyorum”

Galatasaray Espor’un bomba transferi Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu derbide 1907 Fenerbahçe’ye karşı aldıkları galibiyetten sonra konuşan isim oldu. Galatasaray’a Worlds’e gitmek için geldiğini söyleyen Dumbledoge, bunu başarabileceklerini söyledi.

Ayrıca Kemal 1907 Fenerbahçe alt koridoruna karşı bugüne kadar hiç zorlanmadığını söyledi. Ligde yer almadığı sürede Hades’in maçlarını izlerken onun iyi bir destek oyuncusu olduğunu düşündüğünü ancak bugünkü Gragas performansından sonra fikrinin değiştiğini de ima etti. Kemal, Hades’in belki de Nautilus’a Gragas’a göre daha fazla hakim olduğunu söyledi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor