Connect with us

Espor

Dumbledoge ile Papara SuperMassive Yollarını Ayırdı!

Tecrübeli destek oyuncusuyla yollar ayrıldı.

Super Massive bu sezona Dumbledoge’un da dahil olduğu  5 Türk oyuncudan kurulu bir kadroyla başlamayı tercih etmişti. Tecrübeli ve bir o kadar da güçlü Türk oyuncu isimlerinin yer aldığı bu kadro da Armut, Stomaged, Bolulu, Zeitnot ve Dumbledoge vardı. İlk 2 hafta maçlarından sonra destek oyuncusu Dumble yerine akademi liginden yükselen 19 yaşındaki destek oyuncusu Emre “Fastlegged” Fraser ile oynamaya başlayan Supper Massive bugün resmi olarak tecrübeli destek oyuncusu Dumbledoge ile yollarını karşılıklı anlaşılarak ayırdığını duyurdu.

Super Massive Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik ise attığı bir tweetle eski destek oyuncuları hakkında “Sezona kötü başlangıcımızın sorumluluğunu tek bir kişiye yüklemek takım oyunlarının doğasına aykırı bir görüştür. Lütfen bu hataya düşmeyin, düştüğümüzü düşünmeyin.” cümlelerini kullandı.

Şu an da VFŞL kadrosunda başka transfer haberi gözükmeyen Super Massive, akademi liginden yükselen Fastlegged ile kadrosunu tamamlamış görünüyor. Fastlegged’in yerine akademi takımına gelecek yeni destek oyuncusu ise merakla bekleniyor.

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor