Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Dünyanın en iyi oyuncusu, Fransız ekip Vitalty’nin gözdesi Zywoo oldu!

Dünyanın en iyisi Zywoo!

Vitality Zywoo dünyanın en iyi oyuncusu!

Zywoo

HLTV dün yaptığı duyuruyla beraber Vitality’nin genç yıldızı dünyanın en iyi oyuncusu olarak seçildi. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız karşılaştırma haberinin de galibi olan genç yetenek Zywoo, CS:GO’nun emektarı s1mple’ı alt ederek birinci sıraya oturmayı başardı.

2019 istatistiklerinde de gözle görebildiğimiz bir fark var. Profesyonel oyuncuların averajının fazlasıyla üstünde olan Zywoo’ya bir MVP ödülü de HLTV’den geldi.

s1mple

s1mple cephesinde ise bir üzüntü yaşandı. HLTV ve Reddit forumlarında yaklaşık bir haftadır tartışılan konunun galibi Zywoo olunca s1mple hayranları da bir hayli üzgün durumda.

Geçen senenin birincisi olan s1mple bu sene de bir o kadar iddiali bir şekilde HLTV sıralamalarına göz kırpmıştı fakat 19 yaşındaki Fransız genç yetenek , HLTV forumlarına göre s1mple’dan daha önde götürüyordu.

(HLTV’nin dün paylaştığı istatistikler)

Fransız organizasyon Vitality’de başarılı bir kariyere sahip olan oyuncu, 2019 yılında deyimi yerindeyse esip gürledi. 2019 yılında birçok otorite tarafından da dünyanın en iyisi olarak görülüyordu ve tabii ki Vitality ekibinin evine giden kupaların hepsinde katkısı var diyebiliriz.

Vitality ile EPICENTER, ECS S7, cs_summit4 gibi turnuvalarda kupa kaldıran 19 yaşındaki yeteneğin şaşırtıcı bir MVP istatistiği var. Vitality’nin katıldığı on turnuvanın tamı tamına sekizinde MVP-EVP ödüllerine layık görüldü.

 

HLTV verilerine göre istatistikler

Zywoo'nun HLTV istatistikleri!

 

Oyunlara,yazılıma,yazılara meraklı...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive