Connect with us

Espor

E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir bugün sportstv’nin konuğu olacak

E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir bugün sportstv’nin konuğu olacak.

Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir, bugün sportstv’nin konuğu olacak. Bir süre önce Kore’de çalışmalarını sürdüren Özdemir, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla bugün sportstv’de konuşacağını belirtti.

Koray Aldemir’in sunduğu Spor 360 programında konuşacak olan Alper Afşin Özdemir, espor dünyasındaki son gelişmelerden bahsedeceğini açıkladı. Spor 360, bugün 17.00’da sportstv üzerinden izleyenlerle buluşacak.

sportstv kendini şöyle anlatıyor:

Türkiye’de daha önce yayınlanmamış spor faaliyetlerini yayınlayarak ülkemizdeki birçok branşın ilk düzenli yayıncısı olduk. DİDİ Buz Hokeyi Süper Ligi, Bank Asya 1. Lig, Aroma Bayanlar Voleybol Ligi, Aroma Erkekler Voleybol Ligi, Bayan ve Erkek Voleybol Milli Takımlarımızın müsabakalarını, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Teknosa Türkiye Kupası, WTA İstanbul Cup, Türkiye Binicilik Müsabakaları, Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Pist Şampiyonası, Türkiye Off-Road Şampiyonası, Türkiye Karting Şampiyonası gibi spor faaliyetlerini sporseverlerle buluşturup sporun kanalı olduk. Son olarak “Kadınız, Yaparız” diyerek yola çıktığımız sportstvkadın ile Türkiye’nin ilk ve tek kadın spor kanalı olup bir ilke daha imza attık. Sporun kanalı sportstv Digiturk’te, D-Smart’ta, Tivibu’da, Kablo TV’de, Turkcell TV+’ta, Türksat 3A uydusunda yayın hayatına devam etmektedir.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor