Connect with us

Espor

EA, FIFA 21’ye Cumhuriyet Bayramı konulu bir görev getirdi

EA, Cumhuriyet Bayramı’nı unutmadı!

EA, popüler FIFA 21 oyununda Cumhuriyet Bayramı’nı es geçmedi. Oyuna eklenen yeni görevin teması Cumhuriyet Bayramı!

Oyuna eklenen yeni SBC, Türkiye forması, arması, stadyum teması ve koreografi ögelerini içeriyor. Oyuncular çeşitli görevleri yaparak, bu ögelere sonsuza kadar sahip olabiliyor. FIFA 21 gibi oldukça popüler olan bir oyunda Cumhuriyet Bayramı hakkında bir görevin gelmesi, birçok FIFA oyuncusunun bir hayli memnun etti.

Şimdiye kadar nadir olarak Türkiye hakkında içerik getiren EA, belki de artık Türkiye’de de yerelleştirme çalışmalarına başlayabilir. Umarız ki gelecekte de Türkiye ile ilgili içerikleri FIFA 21’de görebiliriz.

Playerbros İçerik Yöneticisi

4 Yorum

4 Comments

 1. Özgür

  30 Ekim 2020 - 0:09 at 00:09

  Sayın yazar
  İçerikleri incelememişsiniz belli ki! Zira incelemiş olsanız Tükriye’ yi sembolize etmek için hindi kullanıldığını bilirdiniz. Dolayısıyla kimseyi memnun etmediğini bilirdiniz ve böyle anlamsız bir yazı yazmazdınız.

 2. Furkan

  30 Ekim 2020 - 7:37 at 07:37

  Görev geldi gelmesine ama verdiği ödüller horoz temalı .bilindiği gibi horoz fransanın armasında geçiyor bizim armamızda sadece ay yıldızımız var ea kaş yapayım derken göz çıkardı diye düşünüyorum

 3. Omer

  31 Ekim 2020 - 4:24 at 04:24

  Hindi net nan,

 4. Omen

  31 Ekim 2020 - 13:15 at 13:15

  Adamlara göre turkey = hindi ama bizim hindi ile ne alakamız var bunu bilemeyecek kadar cahil olamazlar bu işde bi.. Var dedirtiyorlar..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor