Connect with us

FIFA

EA Sports FC 24 fragmanı ve Ultimate Edition kapak görselini paylaştı!

Yeni adı ile birlikte çıkacak EA Sports FC 24 için bir fragman ve Ultimate Edition kapak görseli paylaşıldı.

EA Sports FC24 fragmanı ve Ultimate Edition kapak görselini paylaştı!

2024 yılında FIFA lisansının sona ermesi ile birlikte yaklaşık 90’lı yılların başından bu yana FIFA adı ile oynadığımız futbol oyunu serisinin adının değişeceğini EA Games duyurmuştu. Hikayesine önümüzdeki dönemde EA Sports FC adı ile devam edecek serinin sıradaki oyunu EA Sports FC 24 için geri sayım devam ediyor. Serinin yeni oyunu beklenirken, EA Sports FC 24 fragmanı ve Ultimate Edition kapak görseli paylaşıldı.

10 Temmuz Pazartesi gününün öğle saatlerinde EA Sports’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte FC 24 fragmanı ve Ultimate sürümünde yer alacak kapak görseli paylaşıldı.

İşte EA Sports FC 24 fragmanı

Henüz hakkında kısıtlı bilgiye sahip olduğumuz oyunun fragmanı Kara Panter ve Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş gibi filmlerde yer alan Daniel Kaluuya tarafından seslendirilmiş.

Duygusal olan fragman ile birlikte 13 Temmuz Perşembe günü işaret edildi. Belirtilene göre perşembe günü gerçekleştirilecek canlı yayın ile birlikte oyuna ilk bakışı atabileceğiz.

EA Sports FC 24 Ultimate Edition kapak görseli

Oyunun Ultimate sürümü kapağında ise onlarca dünya yıldızı yer alırken, tam ortada bulunan Manchester City’de forma giyen Erling Haaland göze çarpıyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir söylentide, bu yıl oyunun kapak yıldızının takımı Manchester City ile İstanbul’da UEFA Şampiyonlar Ligi 2023 şampiyonluğuna ulaşan Erling Haaland’ın yer alacağı konuşulmuştu.

EA Sports FC 24 Ultimate Edition kapak görseli

EA Sports FC 24 Ultimate Edition kapak görseli


İlginizi Çekebilir:

Epic Games iade etme işlemi nasıl yapılır? Epic Games iade süresi ne kadar?

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


FIFA