Connect with us

FIFA

EA Sports, FIFA 20 Ultimate Team’de LaLiga TOTSSF’yi tanıttı

EA Sports, FIFA 20 de LaLiga TOTSSF’yi tanıttı. Karşınızda sezonun şimdiye kadarki takımı

EA Sports FIFA 20 de LaLiga için  getirdiği LaLiga TOTSSF, yani Team of the Season So Far’ı oyuncularla paylaştı. İşte karşınızda sezonun şimdiye kadarki ekibi!

LaLiga TOTSSF kartları FIFA Ultimate Team paketlerindeki Premier League TOTSSF kartlarının yerini aldı. Düzenli FIFA Ultimate Team paketlerinin yanı sıra, Hafta Sonu Ligi’ni oynarsanız onları paketleme şansınız olacak çünkü EA TOTSSF promosyonu sırasında Haftanın Takımı Anları (TOTW) sürümüne ara verdi.

En iyi LaLiga TOTSSF kartları Barselona’dan 99 puanlı Lionel Messi ve 97 puanlık bir Luis Suárez. Real Madrid’den 97 puanlı bir Raphaël Varane ve yine Barselona’dan 96 puanlı Antoine Griezmann olarak görülüyor.

FIFA pazarından paketlenebilen veya satın alınabilen oyuncuların yanı sıra EA, oyun içi hedeflerle tamamlanabilecek iki oyuncu ekledi: Sevilla’dan 92 puanlı Sergio Reguilón ve Real Madrid’den 89 puanlı Mariano Díaz.

Ayrıca Atlético Madrid’den 93 puanlı Saúl Ñíguez yeni bir takım oluşturma mücadelesi squad-building challenge (SBC) ile geliyor. SBC önümüzdeki beş gün boyunca çevrimiçi oyunda olacak.


İlginizi Çekebilir:

Türkiye E-Futbol Turnuvası eşleşmeleri belli oldu!

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

FIFA