Connect with us

FIFA

EA SPORTS FIFA Online 4, erken erişim günleri başlıyor

Oyunun erken erişim günlerinin başlamasına kısa bir süre kaldı.

EA SPORTS FIFA Online 4, erken erişim günleri başlıyor

Yayıncı firma 101XP tarafından yapılan son duyurulara göre Electronic Arts tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz oyun EA SPORTS FIFA Online 4 için erken erişim günleri, bu hafta sonu start alıyor.

17,000 futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30’dan fazla farklı ligden 600’den fazla takımın yer aldığı oyun için yapılan açıklamada belirtilene göre yerel ve özel sunucular kullanılarak Türkiye’deki oyunculara daha rahat bir oyun deneyimi yaşatılmaya çalışılacak.

28 Ağustos itibarıyla oyuncular Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile takım taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu, arkadaşlarla oynamak için Özel Maç modlarının da aralarında bulunduğu bir çok farklı oyun modunu oynayabilecekler. Oyuncular aynı zamanda takım görünüşünü özelleştirebilecek, antremanlar ile oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını transfer pazarında takas edebilecekler.

Murat KOSOVA ve Nebil EVREN ikilisi tarafından seslendirildiği belirtilen FIFA Online 4 tamamen Türkçeye çevrilmiş durumda.


İlginizi Çekebilir:

Horizon Forbidden West’in çıkış tarihi ertelendi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


FIFA