Connect with us

Apex Legends

EA sunucuları çöktü, FIFA ve Apex Legends’a girilemiyor!

EA Games çözüm üzerinde çalıştıklarını açıkladı

EA sunucuları

Oyun dünyasının devlerinden olan EA sunucuları n çökmesi ile birlikte oyunculara büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Sorun hala devam ediyor.

Geçtiğimiz saatler içerisinde ortaya çıkan bir problem ile EA Games‘in başı büyük bir dertte gibi görünüyor. Dünyanın dört bir yanından sayısız oyuncu oyunlara erişemediklerini ve karşılaştıkları hata mesajlarını internet üzerinden paylaşıyorlar. Sunucu problemleri ile uğraşmakta olan şirket ”sorunu mümkün olduğunca çabuk çözmek için çalışıyoruz, sizleri bilgilendireceğiz” şeklinde bir tweet atarak konu hakkında çalışmaya devam ettiklerini duyurdu.

Apex Legends oyuncuları oyuna girmeye çalışırken karşılaştıkları hata mesajı error code 100 hatasından şikayetçi iken FIFA oyuncuları ise “sign back in to access online features” hatası ile karşılaşıyorlar. EA Games cephesinden ise sorunun ne zaman düzeleceğine dair henüz net bir açıklama gelmedi.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Apex Legends