Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ECS Season 6 Finalleri’nde finalde mücadele edecek takımlar belli oldu

ECS Season 6 Finalleri’nde final serisi bu gece oynanacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arlington şehrinde düzenlenen ECS Season 6 Finalleri’nde yarı final karşılaşmaları gece oynandı.

Günün ilk karşılaşmasında İsveç ekibi NiP, Danimarkalı dünya devi Astralis ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan yarı final serisi, TSİ 13.10’da başladı. İlk haritayı kazanan taraf 16-7 skorla Astralis oldu. İkinci haritayı 16-11 kazanan NiP, final umutlarını üçüncü ve son haritaya taşımayı başardı. Oyuncular arasındaki uyum ve kalite farkıyla üst düzey bir oyun sergileyen Danimarka ekibi, üçüncü haritayı 16-5 kazanmayı başardı ve finale yükselen ilk takım oldu.

https://twitter.com/ecs/status/1066438309344354304

Günün ikinci karşılaşmasında ise Brezilya ekibi MIBR, turnuvadaki bir diğer Danimarka takımı North ile karşılaştı. Yine bo3 formatında oynanan karşılaşma TSİ 01.00’da başladı. İlk haritayı kazanan taraf 16-2 gibi rahat bir skorla MIBR oldu. İkinci haritada ise 16-8 kazanan North, finalde Astralis’in rakibi olma şansını devam ettirdi. Üçüncü harita da 16-9 MIBR lehine sonuçlandı. Seriyi 2-1’e getiren MIBR, ECS Season 6 Finalleri’nde büyük finale yükselerek Astralis’in rakibi oldu.

ECS Season 6 Finalleri’nde final serisi ne zaman oynanacak?

Turnuvanın büyük finali bu gece oynanacak. Saat 00.00’da başlayacak karşılaşma, bo3 formatında oynanacak. Kazanan tarafın $250.000 büyük ödülü kazanacağı bu maçın kaybedeni ise $120.000 olan ikincilik ödülünü elde edecek.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive