Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ECS Season 7 Finalleri’nde ikinci gün geride kaldı

Turnuvanın favorilerinden Astralis ve MIBR’ın turnuvaya veda ettiği ECS Season 7 Finalleri’nin ikinci günü de geride kaldı.

FACEIT organizatörlüğünde İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen ECS Season 7 Finalleri CS: GO turnuvasında ikinci gün müsabakaları tamamlandı.

Toplamda 8 takımın mücadele ettiği turnuvada dün 4 maç oynandı. Günün ilk maçları, grupların ilk maçında kaybeden tarafları karşı karşıya getirdi. Turnuvanın favorileri arasında gösterilen MIBR, Complexity‘e 2-1 mağlup olarak ECS Season 7 Finalleri’ne veda etti. Astralis ise NiP‘yi 2-0 mağlup ederek yarı final şansını bir sonraki maça taşıdı. Günün son iki maçında ise günün ilk karşılaşmalarını kazanan taraflar, ilk günde 1 galibiyet 1 mağlubiyet alan takımlarla karşılaştı. Turnuvanın açık ara favorilerinden olan Danimarka devi Astralis, Brezilya’nın yükselen temsilcisi FURIA‘ya 2-1 mağlup olarak turnuvaya veda etti ve takipçilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı. Bir diğer karşılaşma ise Vitality ve Complexity arasında oynandı.  Bu karşılaşma ise 2-0 Vitality lehine sonuçlandı.

https://twitter.com/ecs/status/1137071832744562698

ECS Season 7 Finalleri’nde ikinci günün maç sonuçları:

  • Astralis 2-0 NiP
  • Complexity 2-1 MIBR
  • FURIA 2-1 Astralis
  • Vitality 2-0 Complexity

ECS Season 7 Finalleri’nde bugünün maç programı:

  • 15.00 – North vs. FURIA
  • 18.00 – NRG vs. Vitality

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive