Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eden Arena Malta Vibes Cup 5’te A grubu maçları tamamlandı!

Eden Arena Malta Vibes Cup 5’te A grubu maçları tamamlandı!

Eden Arena Malta Vibes Cup 5 başlıyor! A grubu maçları bugün!

40 Bin Dolar ödül havuzunun bulunduğu ve 16 takımın mücadele ettiği Eden Arena Malta Vibes Cup, beşincisi ile izleyici karşısına çıkmış ve dün saat 19:00 sularında başlamıştı.

4 farklı grubun bulunduğu turnuvada A grubu maçlarının tümü dün oynandı. Turnuvanın açılış maçı ise SG.pro ile CR4ZY arasında oynandı. İki CIS ekibinin karşılaşmasında Rusya temsilcisi SG.pro, Ukrayna ekibi CR4ZY karşısında 16-8 ile galip geldi. Grubun diğer maçında ise Polonya ekibi HONORIS, Nordavind karşısında aldığı 16-5’lik galibiyetle 3 puana merhaba dedi.

Kaybedenlerin karşı karşıya geldiği eleme maçında ise mağlup olan ekipler CR4ZY ve Nordavind, turnuvadaki ölüm-kalım maçına çıktı. BO3 formatındaki karşılaşmada Nordavind, Vertigo haritasında 16-3, Nuke haritasında ise 16-12 ile kazandı ve Eden Arena Malta Vibes Cup 5’te “Devam” dedi. Kaybeden CR4ZY ise turnuvaya veda eden ilk takım oldu.

Kazananlar maçında ise HONORIS, SG.pro karşısında yine BO3 formatındaki karşılaşmada 2-0 ile galip gelerek gruptan çıkmayı garantiledi. Mirage haritasında 16-12 ile galip gelen HONORIS, Dust2’de ise fişi çekti ve 16-4 ile gruptan çıkmayı başardı. A grubundan çıkacak ikinci takımı belirleyecek maç ise Nordavind ile SG.pro arasındaydı.

Kazananın gruptan çıkacağı, kaybedenin ise turnuvaya veda edeceği maçta galip gelen taraf Nordavind oldu. Niels-Christian NaToSaphiX” Sillassen’li Nordavind, HONORIS ile birlikte A grubundan çıkan diğer takım oldu.

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive