Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Ekibimiz 9INE, ESL Avrupa Şampiyonası’nda! AGO karşısında şanssız mağlubiyet!

Boca Boston, yeni organizasyon 9INE adı altında çıktığı ilk karşılaşmada istediği başlangıçı yapamadı!

Temsilcimiz 9INE, Polonya devi AGO karşısında mağlup!

Intel E

SL Türkiye Şampiyonası’nda kupanın sahibi olan Boca Boston, dün itibariyle yapılan açıklama ile birlikte İsveçli organizasyon 9INE bünyesine dahil olmuştu.

Artık 9INE adı ile izleyeceğimiz Caner “CyderX” Demir kaptanlığındaki ekip, şampiyonluğunun ardından ESL European Championships 2020 biletini de kapmıştı.

Temsilcimizin ESL European Championships 2020’deki ilk maçı ise bugün oynandı. Genç ekibin rakibi ise, Polonya’nın köklü ekiplerinden AGO oldu. AGO karşısında ilk harita, ekibimizin seçimi olan Dust2’ydi. Dust2’deki üstün performansı ile tanıdığımız Yasin “xfl0ud” Koç ve arkadaşları, CT tarafında 8-7 üstünlükle sonlandırdığı haritada ikinci yarıda ise beklediğini alamadı. T tarafında Polonyalıların savunmasını aşmakta zorlanan 9INE, 16-12 ile ilk harita puanını kaybetti.

İkinci harita Vertigo’da ise yine CT tarafında başlayan ekibimiz, ayağı yere basan bir performans sergiledi. İlk yarının son rauntlarının da rakibe kaptırılması ile 8-7 üstünlük ile devreyi önde kapatan taraf 9INE oldu. Fakat T tarafında AGO savunmasını aşmakta yine sorunlar yaşayan ekip, özellikle Miłosz mhL” Knasiak’ın üstün AWP performansı karşısında çaresiz kaldı. Çarelerin tükendiği 9INE, olukça şanssız olduğu günde hata dahi yapmayan rakibi karşısında yine 16-12 ile harita puanını kaybetti ve 2-0 ile kazanan taraf AGO oldu.

 

Bu sonuçla birlikte lower-bracket bölümünde mücadelesine devam edecek olan 9INE, turnuvadaki şansını hala devam ettiriyor. Bakalım oynanacak diğer karşılaşmalar ile birlikte bir sonraki rakibimiz kim olacak?


 

İlginizi çekebilir:

 

Şampiyon Boca Boston! ESL Türkiye Şampiyonası’nda kupa sahibini buldu!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

1 Yorum

1 Comment

  1. tar1ck

    2 Haziran 2020 - 22:08 at 22:08

    Bu turnuvada lower bracket sistemi farklı yenilen takımlar 5.-6. Lık için mücadele ediyorlar. Eklemek istedim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive