Connect with us

Güncel

Ekrem İmamoğlu #PingsizBirTürkiye paylaşımı ile konuşuluyor

.@ekrem_imamoglu yaptığı paylaşımda ” Eğitim desteğini çözdük, Ping sorununu da çözeriz.” dedi.

Ekrem İmamoğlu #PingsizBirTürkiye paylaşımı

22 Ocak günü Özgür “Woxic” Eker ve Canpolat “hardstyle” Yıldıran ile bir Twitch yayını gerçekleştiren Dr. Taylan Yıldız, Woxic özelinde Türkiye’deki oyuncuların yaşadığı internet problemlerini gündeme getirmişti. #PingsizBirTürkiye Hashtag’i ile sosyal medya platformlarında da harekete geçilen konu hakkında Ekrem İmamoğlu da bir paylaşım yaptı.

19 Mart Cuma gününün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genç Üniversiteli eğitim desteğinin üniversitelilerin hesaplarına yattığını belirtip, “Birçoğunuz bu destek ile internet faturasını da ödeyeceksiniz biliyorum. Eğitim desteğini çözdük, Ping sorununu da çözeriz. #PingsizBirTürkiye” sözlerini dile getirdi.

Paylaşılan Tweet’in ardından Twitch yayıncısı Purplebixi, Dr. Taylan Yıldız, Özgür “Woxic” Eker ve Yiğit “luntaxE” Balkış gibi isimler de düşüncelerini paylaştı.

Tweet’e “Gerçekten çözer miyiz başkanım” cevabını veren Purplebixi’ye İmamoğlu yanıt vererek “Yerli oyuncularımızın yaşadığı durumun farkındayım. Dünya standartlarında bir internet altyapısını sağlamak inan zor değil, yeter ki yapılmak istensin.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız “#PingsizBirTürkiye zor değil” derken, Özgür “Woxic” Eker “Çözeceğiz”, Yiğit “luntaxE” Balkış ise “sene 2021 ama adresimde fiber internet yok #ŞakasızBirTürkiye” cevabını verdi.

Ekrem İmamoğlu'ndan #PingsizBirTürkiye paylaşımı


İlginizi Çekebilir:

Teşekkürler Türkiye!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel