Connect with us

Güncel

PurpleBixi Twitch’te Ekrem İmamoğlu ile yayın yapacağını duyurdu!

Ekrem İmamoğlu gençlerin sorularını cevaplayacak!

PurpleBixi Twitch'te Ekrem İmamoğlu ile yayın yapacağını duyurdu!

Bahadır ‘purplebixi’ Telci İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile 30 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 20.00’da Twitch üzerinden yayın yapacağını duyurdu!

#Mewzu etiketiyle yaptığı paylaşımla “Beklenen oldu!” diyerek ortak yayın yapacaklarını açıklayan Bahadır ‘purplebixi’ Telci sadece dört saatte 15.000 beğeni topladı.

Pelin ‘pqueen’ Baynazoğlu’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la, Türkiye’nin en çok takip edilen yayıncılarından Ahmet ‘Jahrein’ Sonuç’un ise Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla yayın yapmasının üzerine hakkındaki beklenti daha da artan Ekrem İmamoğlu gençlerin isteğini kırmayarak Bahadır ‘purplebixi’ Telci’yle yayın yapma konusunda karar kıldı.

Twitch

Pelin ‘pqueen’ Baynazoğlu’nun Mansur Yavaş’la buluşmasında fotoğrafladığı bir kare.

Gençlerle buluşma konusunda Twitch’e ağırlık veren Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri izledikleri bu politikayla da Twitch takipçilerinin takdirini topladı.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Taylan Yıldız’la ikinci kez yayın yapan Bahadır ‘purplebixi’ Telci, takipçilerinden yayında sormak üzere soru önerilerini alıyor.

Twitch

Ahmet ‘Jahrein’ Sonuç’un Kemal Kılıçdaroğlu’yla yaptığı Konuşalım Konuşalım Headshot Atalım yayını.

2023’te bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklayan Ahmet Sonuç’a gösterdiği destekle ve genç siyasetçilerin daha sık böyle işlere kalkışmasını öğütlemesiyle Kemal Kılıçdaroğlu da gençlerin desteğini toplamayı başarmıştı.

Bu yayının tekrarını ise hem Jahrein’in Youtube kanalından hem de Cumhuriyet Halk Partisi’nin kendi kanalından izleyebilirsiniz.

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1409602915887681540

Kendi Twitch kanalını açarak da gençlerin gündemine oturan Ekrem İmamoğlu’nun bu konuda hangi projelere imza atacağı merak konusu.

Playerbros ekibi olarak daha çok siyasetçinin gençlik politikaları kapsamında böyle ilgi çekici işlerde bulunmasını umuyoruz.

İlginizi çekebilir:


Monster #WASD etkinliği 30 Haziran Çarşamba günü oyuncular ile buluşacak

FPS ve TPS hayranı; şüpheli, karamsar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel