Connect with us

Espor

ELEAGUE 2018: Space Soldiers 4. Günde BIG ile Oynayacak

space soldiers vs. big

ELEAGUE Major 2018 sahnesinde bayrağımızı dalgalandırarak hepimizi gururlandıran Space Soldiers, organizasyonun dördüncü gününde BIG ile karşılaşacak. Temsilcimizin ilk sekize dahil olabilmek için kesinlikle bu karşılaşmayı kazanması gerekiyor. Virtus.pro ve North için organizasyon son iki sıralarda tamamlanırken, alınan sonuçlara göre çizilen karşılaşma tablosunda bugün oynanacak karşılaşmaların ilk 8 mücadelesi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

İlginizi Çekebilir: ELEAGUE 2018’de 3. Gün Sonuçları

Temsilcimiz ilk sekize girmesi durumunda en az 35 bin dolarlık ödülü de garantilemiş olacakken, organizasyonu üçüncü, dördüncü ve beşinci sırada tamamlaması halinde 70 bin doları kasasına ekleyeceğini belirtelim. İkinci sıranın ödülü 150 bin dolarken, zirvedeki takım 500 bin dolar kazanmış olacak. Organizasyonu son iki sırada tamamlayan Virtus.pro ve North ise 8 bin 750’şer dolar kazandı.

1 Galibiyet, 2 Yenilgi

Turnuvanın ilk gününde SK Gaming ile oynayan rakibini elinden kıl payıyla kaçıran temsilcimiz, ikinci günde Cloud9 ile karşı karşıya gelmişti. Güzel oyununu bu karşılaşmaya da yansıtan SS, bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmayı başardı. Bu sabaha karşı turnuvanın üçüncü günü kapsamında Gambit ile oynayan temsilcimiz, istediği sonuca ulaşamayarak bu kaşılaşmadan yenilgiyle ayrılan taraf oldu. Alınan bu sonuçlara göre SS’in 1 galibiyeti, 2 de yenilgisi bulunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor