Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ELEAGUE 2018: SK Gaming, Space Soldiers’ın Elinden Kıl Payı Kurtuldu!

Temsilcimiz Space Soldiers, SK Gaming ile Round 1 – 8. maç bünyesinde karşı karşıya geldi. Dünyanın en iyi takımları arasında sayılan SK ile bayrağımızı taşıyan Space Soldiers arasındaki karşılaşma mirage haritasında oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan bu karşılaşmada gülen taraf SK Gaming olurken, temsilcimizin oyunu takdir edilesiydi.

Karşılaşmaya hızlı bir başlangıç yapan SK Gaming, ilerleyen roundlar ile birlikte CT tarafında bulunan Space Soldiers’ın oyuna ortak olmasına engel olamadı. Karşılıklı kazanılan round’ların ardından ilk yarıda gülen taraf 9-6 ile Space Soldiers olurken; Brezilyalı oyunculardan oluşan takım, karşılaşmanın ikinci yarısında oldukça net bir giriş yapsa da Space Soldiers bir süre daha önde devam etti. İlerleyen round’larda etkinliğini gösteren dünya devi, karşılaşmadan galip ayrılmayı başardı.

İlginizi çekebilir: Space Soldiers’ın mouz galibiyeti sonrası patlayan en gurur verici ve eğlenceli tweet’ler

Şüphesiz ki karşılaşmanın kırılma noktası skorlar 14-13‘ten yaşanan anlar oldu. A’ya bombayı kuran temsilcimiz, harika pozisyon alarak bombanın patlamasını bekledi. Bomba bölgesine yetişen 2 SK oyuncunun karşısındaki Calyx, bombamın patlamasına çok az bir saniye kala bombayı çözen oyuncuya sıksa da diğer SK’li oyuncu tarafından düşürüldü ve durum 15-13‘e geldi. Calyx’in rakibinde bıraktığı canın 1 olması da ayrı bir şans faktörüydü.

Daha Önce Yapmıştık!

Hatırlayacağınız üzere Space Soldiers, daha önce de SK Gaming ile karşı karşıya gelmişti. Dünyanın en iyileri olarak lanse edilen oyuncuları bünyesinde barındıran SK ile cache haritasında oynanan o karşılaşmada temsilcilerimiz enfes bir oyun ortaya koyarak maçtan galibiyetle ayrılmışlardı. Ne yazık ki bugün gülen taraf temsilcimiz değil, Brezilyalılar oldu.

Space Soldiers vs. SK Gaming – mirage – Karşılaşmanın Tamamı

İlginizi çekebilir: Turnuva öncesi Calyx röportajı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive