Connect with us

FIFA

FIFA eWorld Cup 2018 Büyük Finali’nin yapılacağı şehir açıklandı

Türk ekiplerin de katılma ihtimalinin olduğu FIFA eWorld Cup 2018 Büyük Finali nerede yapılacak?

FIFA ve Electronic Arts Inc.(EA), Fifa eWorld Cup Grand Final 2018’in 2-4 Ağustos tarihleri arasında Londra’da yapılacağını duyurdu.

Ödüller göz alıyor!

FIFA eWorld Cup yani FIFA eDünya Kupası, milyonlarca FIFA oyuncusunun hayallerini, şampiyonluk için kurduğu büyük bir turnuva. EA SPORTS™ FIFA 18 Global Series Playoffları ile Tam 32 finalistin belirleneceği bu etkinlikte, oyuncular büyük bir prestije sahip FIFA eDünya Kupası’nı kazanmak için yarışacaklar. Bir oyuncunun hayatının tamamen değiştirebilecek ödülün yanı sıra, kazanan oyuncu Best FIFA Football Awards™’a seyahat şansı yakalayacak.

Milyonlarca oyuncudan sadece 1 kişi!

Londra Büyük Finali yolunda FIFA eDünya Kupası Büyük Finallerine katılmak için toplam 128 oyuncu 29-30 Mayıs ve 1-3 Haziran tarihleri arasında Amsterdam’da yapılacak olan EA SPORTS FIFA 18 Global Series Playofflarında mücadele edecek. 20 milyondan fazla oyuncunun EA SPORTS 18 Global Series aracılığı ile yarışmaya başladığı bu etkinlikte FIFA eDünya Kupası Büyük Finali 2018 turnuvasını sadece bir tek kazanan olacak.

Büyük Final, uluslararası oyuncular, oyuncuların ülkelerinden taraftarları, turnuvayı izleyenler, üst düzey futbol liglerinin kulüp sponsorları ve futbol markaları sayesinde büyük bir kitlenin katılımıyla gerçekleşecek.

Türkiye’den de katılacak takımlar olabilir!

Bu büyük organizasyona ülkemizden tanınmış ve büyük başarılar yakalamış isimlerin de katılması bekleniyor. Organizasyona dahil olmak için Amsterdam’da mücadele edecek oyuncularımız Futbolist’ten İsmail Can Yerinde, Beşiktaş’tan Dominik Schwenk ve Galatasaray’dan Jannik Berg olacak. Detaylar ve daha fazlası için takip etmeye devam edin!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


FIFA