Connect with us

Oyun

Electronic Arts yeni mobil oyununu duyurdu

Electronic Arts şirketi Lord of the Rings’in mobil versiyonunu duyurdu

Electronic Arts yeni mobil oyununu duyurdu

Electronic Arts bugün Lord of the Rings evreninde geçecek yeni mobil oyununu duyurdu. Hobbit ve LOTR serilerinin yasal haklarına sahip olan Middle-earth Enterprises ve Electronic Arts işbirliği ile geliştirilecek oyunun adı The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth olarak açıklandı. Yaz aylarında LOTR: Heroes of Middle-earth’ü  sınırlı sayıda bölgesel beta testlerine sunmayı planlayan Electronic Arts resmi websitesinden yaptığı paylaşım ile oyuncular arasında merak uyandıran yeni mobil oyun hakkında detayları paylaştı.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth oynaması ücretsiz olacak!

Yeni LOTR oyunu tamamen oynaması ücretsiz olacak. Electronic Arts‘ın belirttiğine göre oyun sürükleyici bir hikayeye sahip olacak ve sıra tabanlı dövüş mekaniğinin yanı sıra Yüzüklerin Efendisi evreninden birçok karakteri içerisinde barındıracak. Oyun içi satın alımlar ve yaş sınırlaması da içerecek LOTR: Heroes of Middle-earth’ü deneyimlemek için sabit internet bağlantısı gerektirecek. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, Electronic Arts tarafından LOTR ve Hobbit dünyasından ilham alınarak geliştirilen ilk mobil oyun olacak.

Electronic Arts şirketinden Malachi Boyle’un açıklaması şu şekilde:

”The Saul Zaentz Company ve Middle-earth Enterprises ile yeni nesil mobil RPG oyunlarının geliştirilmesinde ortak hareket etmekten inanılmaz heyecan duyuyoruz. Ekip, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit hayranlarıyla dolu ve oyunculara özgün bir deneyim sunmak için her gün tutkularını ve yeteneklerini bir araya getiriyorlar. Yüksek kaliteli grafikler, sinematik animasyonlar ve stilize edilmiş sanatın birleşimi, oyuncuları en sevdikleri karakterlerle keşfedecekleri Orta Dünya fantezisine kaptıracak.”

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth’e dair henüz net bir çıkış tarihi verilmesi. Geliştirme aşamasının sonlarında olduğu düşünülürse yeni LOTR mobil oyunu 2022 yılının sonlarında piyasaya sürülebilir. Electronic Arts oyun hakkında daha fazla bilgiyi 9-12 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Summer Game Fest etkinliğinde açıklayabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun