Connect with us

Güncel

Elraen Twitch CyberPunk 2077 izlenmelerinde 2. sırayı kaptı!

Elraen 83.5K izleyici ile 2. sırayı kaptı!

Tuğkan "Elraenn" Gönültaş, Instagram'da 1 milyon takipçiyi geçti!

Ülkemiz Twitch camiasının en ünlü isimlerinden Elraen Elraen Twitch CyberPunk 2077 izlenmelerinde Dünya çapında 2. sırayı kaptı. 1. sıra ise Shroud’un oldu.

Duyurları, ertelenmeleri ile kendisinden fazlasıyla bahsettiğimiz CyberPunk 2077 için çıkış günü geldi çattı. Çıkıştan 1 gün önce ise erken erişime sahip yayıncılar oyunu Twitch kanalları üzerinden yayınlamaya başladı. Yayınların başlaması ile ise Twitch platformunda izleyici sayıları çok yüksek rakamlara fırladı.

Global Twitch kanalları arasında en çok izlenen yayıncı anlık 111.2K izleyiciye ulaşan Shroud oldu. Dünya sıralamasında Shroud’u takip eden isim ise 83.5K izleyiciye ulaşan Tuğkan “Elraen” Gönültaş oldu. Elraen bu rakamla xQc, CohhCarnage gibi yayıncıları izleyici sayısı konusunda geride bırakmayı başardı.

Elraen Twitch CyberPunk 2077

Elraen ile birlikte ülkemizin diğer ünlü yayıncı isimleri de Cyberpunk 2077 izlenmeleri konusunda çok büyük rakamlara ulaşmayı başardı. Oyunun çıkış saatlerinde ülkemizde toplam Cyberpunk 2077 izleyici sayısı 250.000 gibi rakamlara ulaştı. Oyunun PC versiyonu Türkiye Saati İle 10 Aralık 03.00‘da tüm oyuncular için açılacak.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel