Connect with us

PUBG

Elraenn, wtcN, Unlost ve daha birçok yayıncının olduğu Twitch Rivals PUBG kapışması duyuruldu

Elraenn, Kendine Müzisyen, Mithrain, 10000DAYS, Miafitz, Hype, Unlostv ve wtcN’ın olacağı Twitch Rivals PUBG kapışması duyuruldu!

Elraenn, wtcN, Unlost ve daha birçok yayıncının olduğu Twitch Rivals PUBG kapışması duyuruldu

Türkiye’nin en popüler Twitch yayıncılarının karşı karşıya geleceği Twitch Rivals PUBG kapışması, 15 Nisan Cuma günü yapılan sosyal medya paylaşımları ile birlikte duyuruldu.

Hem PUBG: BATTLEGROUNDS Türkiye resmi sosyal medya hesapları, hem de sevilen yayıncıların kişisel sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılanlara göre Elraenn, Kendine Müzisyen, Mithrain, 10000DAYS, Miafitz, Hype, Unlostv ve wtcN kendi kurdukları takımları ile birlikte 5 maçlık bir mücadeleye giriş yapacak.

Yayınlanan resmi açıklamada belirtilene göre izleyicileri heyecanlandıran bu kapışma, 22 Nisan Cuma günü Türkiye saati ile 22.30’da Twitch Rivals ve yayıncıların kişisel Twitch kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Twitch Rivals PUBG kapışması Twitch Drop’ları da verecek

Görünene göre etkinlikte izleyiciler de unutulmamış. Twitch Rivals ve yayıncıların kişisel Twitch kanalları üzerinden bu etkinliği izleyenler, eğer Krafton hesapları ile Twitch hesaplarını birbiri ile bağlarsa etkinliğe özel olarak oluşturulan Twitch Rivals x PUBG Türkiye Sandığını Droplar aracılığıyla kazanabilecekler.

Açıklamada belirtilene göre Twitch Rivals x PUBG Türkiye Sandığı içerisinden Twitch Rivals Spreyi, Çaylar Benden Spreyi, Kar Gözlüğü, Smokin Ceketi (Mor) ve Pantolon (Mor) düşme olasılığı bulunuyor.

Siz bu etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce galibiyete hangi ekip ulaşır? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Nations Cup 2022 duyuruldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG