Connect with us

Espor

Espor evlerinde kavga oluyor mu?

Espor evlerinde kavga oluyor mu?
Bugüne kadar esporda en tilt olduğunuz isim kimdi?

Elwind, Rogu, Panky, Stansfield ve Ruvelius anlattı.

Elwind, YouTube kanalından paylaştığı yeni videosunda Rogu, Panky, Stansfield ve Ruvelius ile birlikte espor hakkında konuştu. Soru cevap şeklinde ilerleyen bu videodan iki soru ve bu iki soruya gelen cevaplardan bir içerik hazırladık. Başlıkta soruları, hemen altındaysa verilen cevapları göreceksiniz. Videonun orijinali de metnin hemen altında sizlerle.

“Espor evlerinde kavga oluyor mu?”

Elwind: Ben bir anımı anlatayım o zaman. Takım ismi vermeyeceğim, benim zamanımda bir tane kavga olayına şahit oldum. Oyun evinde LoL oynuyordum. Birden arkama bir döndüm, iki tane arkadaşımız yerde yumruklaşıyorlardı. Kavga sebebi de oyuna bir tanesi girerken diğeri de ona snipe atıp karşısına gelmeye çalışmaktan dolayı çıkan bir kavga. Adamlar lig kasmaya çalışıyor aynı evde ve böyle bir sorun yaşanıyor. Sonuç, kavga oluyor.

Rogu: Eskiden bizde de oldu. Kapılar çarpılırdı. Millet kavga etmemek için agresiflik yapıp duvarı yumruklayan vardı. Her hafta bir tane klavye kıran vardı. Masayı kıran oyuncu vardı. Adam sinirinden masayı kırıyordu takım arkadaşına yumruk atmamak için. Öyle deli adamlar vardı.

Panky: Ben şeye şahit olmuştum Decagon Moon ile Padden kapışmıştı. Ama tam böyle yumruk yumruğa geliyorlardı biri böyle mutfakta sövüyor biri oyun odasından sövüyor. Baktım en son Padden geldi böyle bir daha küfür etti Decagon’a. Decagon bir çıldırdı nasıl koşuyor ama, hemen bir tuttum Decagon’u yumruk yumruğa geldiler falan böyle ipten aldım. Olay öyle kapanmıştı.

“Espor zamanında en çok tilt olduğun isim?”

Panky: Ben söyleyeyim. Çilekler ekibindeyken Sigma diye bir çocuk vardı. Fena deli ediyordu. Harbiden boğazını sıkıp öldüresim gelmişti.

Elwind: Ben anlatayım abi. İki tane var. Birisi Dark Passage’dan Abaria. Bir tanesi de Mojito. O ikisi ciddi anlamda benim psikolojimi bozmuştu ve esporu bırakıp yayıncılığa geçmemin kilit adamlarıydı.

Stansfield: Benimde Swanepoel ve annesi. Annesi takım sahibiydi. Evde kalıyorlardı beraber. Çok fenaydım, psikolojimi bozdular benim.

Ruvelius: Benim Wisdom olabilir. Biraz psikopattı. Psikopat Koreli yapmışlar.

Rogu: Arada kaldım Wisdom mu k0u mu diye. k0u galiba. Galakticos zamanı lig başlamadan önce adam antrenmanları trollemeye başlamıştı. Antrenmanda müzik açıp dinliyordu falan. Konuşmuyordu, dümdüz koşup ölüyordu 2. seviyede. “Go next” falan deyip gülüyordu adam. Bunu üç ay boyunca devam ettirdi ve kimse bir şey demedi. Sonra beni attılar evden.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor