Connect with us

Espor

Elwind: Esporun kaderini değiştiren isimlerden biri olduğumu düşünüyorum

Elwind, Türk esporundaki yeri üzerine kısaca düşüncelerini paylaştı. #VFŞL

Elwind bir yayınında espor anılarından bahsettikten sonra önemli açıklamalar yaptı. Türk League of Legends dünyasının en çok tanınan isimlerinden olan ve birçok ekibin unutulmaz oyuncuları arasında yer alan Kaan, “Esporun kaderini değiştiren isimlerden biri olduğumu düşünüyorum” yorumunu yaptı. Özellikle Naru ve Thaldrin vurgusu yapan ünlü isim, Caps’in Türkiye’ye gelmesinde de önemli rol oynamıştı.

Elwind, Caps’in Türkiye’ye gelişinden ve yaşanılan olaylardan bahsetti

Elwind: “Naru belki hiçbir zaman bu kadar Naru olmayacaktı”

“Düşünsenize kadere yön verdim. Mid lane oynasaydım belki de Beşiktaş’ta mid lane oynayacaktım. Naru’nun düşmanı olacaktım. Naru belki hiçbir zaman bu kadar Naru olamayacaktı. Sürekli kafasına vurup ezik ezik takılacaktı, anladınız mı? Kadere yön verdim.”

Kaptanlık durumu ve Thaldrin üzerine

“Thaldrin’e kaptan unvanını verenlerdenim. Neden? Çünkü kaptan unvanını üstlenmedim, böyle gevşek bir adamım, veledim, troll’üm. Öyle bir karakterim olsa, kaptanlığı ben yapsam belki de asıl kaptan ben olacaktım ondan sonra. Thaldrin diyecekti ki burada bir tane kaptan var, neyse o zaman, ben de böyle ehe ehe falan yapayım diyecekti belki de.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor