Connect with us

LoL

Elwind, Japone’nin son açıklaması üzerine “teori”sinden bahsetti

Elwind’in Japone’nin ayrılığı hakkındaki düşünceleri çok konuşulacak gibi duruyor.

1907 fenerbahçe, hades, japone, kirei, ruin, vfşl, kmf, msi 2019, elwind

1907 Fenerbahçe kaptanı Japone kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarından takımdan ayrılacağını açıkladı. Elwind de canlı yayınında bu ayrılığa yönelik teorisini söyledi.

SKT T1 – Invictus karşılaşması başladığı gibi bitti!

Elwind: “Problem KMF’den önce başladı!”

Kaan’a göre her şey aslında KMF’den önce başladı. Elwind bu konudaki teorisini şu şekilde açıkladı: “Turkinator ve Hades ile devam etmek istememesinin sebebi Yasuo ve Xin Zhao kombosu arkadaşlar. Bir tanesi OTP Yasuo, bir tanesi OTP Xin Zhao. Şimdi bunlar kombo yapıyor… OTP oldukları için birbirleriyle iyi anlaşıyorlar.(Hades ve Turkinator için.) Ağabey – kardeş ilişkileri var.”

Kendi geçmişinden örnek verdi!

Kendisinin Vietnam’daki turnuvaya gittiğinde takım sahibiyle aynı odada kaldığını söyleyen Kaan, takımla ve oyuncularla ilgili fikirlerini takım sahibiyle paylaştığını belirtti. Bu durum ile 1907 Fenerbahçe’nin durumunun benzerliğine dikkat çeken Kaan, “Onlar da Vietnam’a gitti. Aynı odada mı kaldılar bilmiyorum artık. Japone yedeğe çekildi orada Only35 girdi. İşte problemin başlangıç yeri.”

Elwind: “Hades, ben bu destek ile oynayamıyorum diyor.”

Kaan bu konudaki açıklamalarına şöyle devam etti: “Benim düşünceme göre Hades demek ki şöyle diyor; Alt koridoru kaybediyorlar, Turkinator’e “Ben bu destekle oynayamıyorum, Bahadır’ın hatası gibi şeyler söylüyor. Düşünüyorum yani. Bunlar benim düşüncelerim. Turkinator de kankası olduğu için Only35’i sokuyor pat diye sonra Japone bu duruma tilt oluyor. Diyor ki; Aslında Hades kötü oynuyor ben değil. Benlik bir şey yok ama bu koç hala Hades’i savunuyor diyor büyük ihtimal.”

Japone aslında bu kararı kendisinin aldığını açıklamıştı

Elwind’in sözlerinin aksine Bahadır, MSI 2019’daki önemli maçta takıma zarar vermemek adına kendisinin oynamama kararı aldığını açıklamıştı. Ayrıca takımdan ayrılan yıldız isimlerin de koça ayrılık paylaşımlarında yer vermemesi bu iddiaları da biraz güçlendirmiş durumda. Şimdi gözler 1907 Fenerbahçe ve Japone’den gelecek açıklamayı bekliyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL