Connect with us

Espor

Elwind: “Madness – Tolerant çok iyi olabilir ama şimdi bakıyorum…”

Elwind bir #Twitch yayınında Madness – Tolerant alt koridorunu yorumladı.

Yeni sezon için Royal Youth ile sözleşme imzaladığı görülen Kaan “Elwind” Atıcı, kişisel Twitch yayınlarında espor gündemini yorumlamaya devam ediyor. Gelen sorular üzerine esprili ve/veya ciddi yorumlar yaptığı görülen Elwind, son olarak Madness – Tolerant alt koridorunu yorumladı.

Galatasaray‘ın yeni sezondaki alt koridoru Madness – Tolerant hakkında -ikili arasındaki boy farkından bahsederek- esprili bir giriş yapan Elwind, bu ikilinin yer aldığı alt koridorun başarılı olacağını düşünmediğini açıkladı. Tolerant’ın shotcaller olarak oynadığını, oyun içinde konuştuğunu söyleyen ünlü isim, Madness’ın da sadece minyon keseceğini söylüyor. Elwind, eski takım arkadaşı Madness hakkında daha önce de böyle düşünüyordu.

“Madness – Tolerant çok iyi olabilir ama şimdi bakıyorum…”

Madness ve Tolerant ikilisinin çok iyi anlaşma ihtimalinin de olduğunu söyleyen Elwind, sonrasında “Şimdi bakıyorum, Madness minyon kesiyor, Tolerant konuşuyor. E o zaman bu adamlardan bir tanesi sürekli minyon kesecek, bir tanesi sürekli konuşacak.” yorumunu yaparak ikili hakkında iyi şeyler düşünmediğini belirtiyor.

Bu yorum üzerine konuşan ünlü isim, “Bot lane’den bir şey beklemeyin; bunların bir tanesi minyon kesiyor, bir tanesi sürekli konuşuyor. Bot lane’de AD Carry kasıcak, artık top’a mı oynarlar, mid’e mi oynarlar, takılsınlar.” diyerek Madness – Tolerant alt koridoru üzerine görüşlerini açıkladı.

İlginizi çekebilir: Bir Reddit kullanıcısı LoL’ün yavaş yavaş URF’a döndüğünü iddia etti

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor