Connect with us

Espor

Elwind ve Mojito arasında performans tartışması

Mojito ile Elwind arasında Crew dönemi ile ilgili bir tartışma gerçekleşti.

Elwind ve Mojito arasında performans tartışması

Geçtiğimiz günlerde VFŞL 2020 Kış Mevsimi Finalinde şampiyonluğa ulaşan takım 1907 Fenerbahçe’nin ormancı rolündeki oyuncusu Berk “Mojito” Kocaman’ın verdiği röportaj nedeniyle eski takım arkadaşı Elwind ile bir tartışma yaşadı.

Şampiyonluğa ulaşmalarının ardından Relegate TV’ye bir röportaj veren Mojito, “Crew’de oynuyordum ama mentalim çok kötü durumdaydı. Üstelik paramı alamıyordum ve sözleşmemde yazan parayı istiyordum. Elwind yayınında ‘Kötü oynayıp bir de takımdan para istedi’ dediği için insanlar beni yüzsüz gibi para istiyor olarak biliyordu” sözlerini kullanarak o dönem yaşadıklarını aktarması üzerine Esporin Twitter hesabı üzerinden bu açıklama paylaşılmıştı.

Esporin’in Tweet’ine cevap veren Kaan “Elwind” Atıcı’nın “Crewde kötü performans gösterirken ve takımın ligden düşerken mentalinin kötü olması gayet normal değil mi ? Mutlu mesut ligden düşmeyi mi bekliyodu acabaDüşünen yüz üstelik ben ve diğer oyuncular da parasını tam alamadı, ama takım o haldeyken paranın değil ligden düşmemenin derdindeydik.” sözlerini kullanması üzerine Mojito, “Neden hala aynı şeyi yapmaya çalışıyorsun ? Moderatör eşliğinde yayında konuşalım istersen, beni flamelediğin konuları” sözleri ile Elwind’i canlı yayında tartışmaya davet etti.

Elwind ise herkese açık olarak yapılan bu konuşmaya “Bişey yapmaya çalışmıyorum, aksine seninle şuan gurur duyuyorum, gayet iyi oynuyorsun şampiyon oldun tebrikler, ama iki yıl önce kötü oynuyordun ve rakiplerin kakao wisdom malrang closer gibi oyunculardı şimdi kendini geliştirdin ve artık çok daha iyisin istersen konuşalım tabii” cümleleri ile şu andaki düşüncelerini paylaştı.

Konuşmanın son adımını ise Mojito, “Kötü performans sergilediğimi her zaman sosyal medyaya karşıda size karşıda kabulleniyordum zaten ama bana karşı olan tavırlar hoş değildi( bu tavırları konuşuruz yayında moderatör eşliğinde herhangi bir sorun yok) ve sen kötü performansımı kullanıp, beni kötü insan olarak hedef gösterdin. Sonuç itibariyle sezonluk kötü performans gösteren tek insan ben değilim ama tahmin et herkese bana sövüldüğü kadar sövülmüş müdür? Ayrıca paranın büyük bir çoğunluğunu sene başlamadan almış biri olarak bu yorumunu samimi bulamadım. Kusura bakma” sözleri ile atmış oldu.


İlginizi Çekebilir:

Kış Mevsimi Finali nasıl geçti? 9 dakika süren final!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor