Connect with us

Espor

2019’da en çok kazanan espor takımları hangileri?

2019’un en çok kazanan espor takımları belli oldu!

G2 Esports-MSI 2019

Esports Earnings’in açıkladığı bilgilerle 2019’un en çok kazanan espor takımları belli oldu. Listenin ilk sırasında son dönemde CS: GO’daki başarılarıyla Liquid var.

Listede 2019 yılında şu ana kadar en çok kazanan espor takımları yer alıyor. Listenin zirvesinde ise 2019 yılında adeta CS: GO sahnesinin sahibi haline gelen ve katıldıkları birçok turnuvada birincilik elde eden Kuzey Amerika temsilcisi Liquid yer alıyor. İkinci sırada ise birçok farklı oyunda popüler takımları olan G2 yer alıyor. G2’nun turnuvalardan sonra en büyük gelirleri ürün satışlarından geliyor.

3. sırada bir çoğumuzun belki de tanımadığı bir takım olan Team Secret ekibi var. Fortnite, PUBG ve Dota 2 takımlarıyla bilinen ekip, katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri başarılar ile listeye girmeyi başardı. Geçtiğimiz sene listenin ilk sıralarında yer alan Astralis ise şu an 5. sıraya kadar gerilemiş durumda. CS: GO sahnesindeki performansı düşen ve turnuvalardan başarılar elde edemeyen ekip, yine de 782 bin dolarlık kazanç ile listenin 5. sırasında yer alıyor.

2019 en çok kazanan espor takımları!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor