Connect with us

builds

En iyi 5 TFT Set: 3 Galaksiler kompozisyonu!

TFT Set 3: Galaksiler’in en güçlü 5 kompozisyonunu sizler için derledik!

League of Legends’ın auto battler oyun modu TFT’de yeni sezon heyecanı başladı. Galaksiler adındaki Set 3 ile birlikte TFT mobil de kullanıcılara dün itibariyle sunuldu.

Yeni şampiyonlar, yeni sınıflar, yeni sinerjiler derken oyuncuların Set 3’ü öğrenmesi kolay olmuyor. Biz de sizlere beş en güçlü TFT Set: 3 Galaksiler kompozisyonunu paylaşmak istedik. Dilerseniz hemen göz atalım:

6 Sonsuz Karanlık + 2 Casus

Shaco’nun taşıyıcı olarak kullanıldığı kompozisyon olarak öne çıkıyor. Yedinci seviyeye kadar yavaşça Shaco arayıp şampiyonu 3 yıldız yaptıktan sonra oyunu kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Mordekaiser’i de 3 yıldız yapmak önem taşıyor. Casus Spatulası ile 8. seviyede 4 Casus oynayabiliyorsunuz. Eğer spatula bulamazsanız 8. seviyede Mistik eklemeniz mümkün.

4 Dövüşçü + 4 Tetikçi + 2 Zaman Bükücü

Bu kompozisyonun Set 1’deki 6 Dövüşçü + Jinx kompozisyonuna oldukça benzediğini söylemek gerekiyor. Oynaması fazlasıyla basit olan kompozisyonda Dövüşçüler tank ihtiyacını karşılarken Jinx tüm hasarı çıkarabiliyor. MF ise özellikle mana ya da AP eşyası bulabilirseniz oyun sonu güç patlaması görevini üstleniyor.

6 Asi + 2 Patlayıcı + 2 Mistik

Bu kompozisyonda eğer Asi Spatulası bulabilirseniz Yasuo’yu çıkararak 9 level’da 4 Mistik oynayabilirsiniz. Kompozisyondaki ana taşıyıcılarınız GP ve Aurelion Sol.

6 Büyücü + 3 Meka Pilotu + GP Carry

Kompozisyonun ana taşıyıcıları Syndra ve GP. Ziggs’i erken oyunda kullanarak kazanma serisi elde edebilmeniz mümkün. Eğer eşyalarınızı Ziggs’e verdiyseniz sonradan bunları Syndra’ya ya da GP’ye taşımak isteyebilirsiniz. Bu kompozisyonda iki Seraph’ın Şevkati’nin mükemmel çalıştığını da not düşelim.

4 Zaman Bükücü + 3 Kılıç Ustası + 3 Sibernetik

Burada Kayle’ın taşıyıcı olarak kullanıldığını ekleyelim. Şampiyonun alan hasarıyla birlikte Morello’nun etkisi arttırılabilir. Level 9’da ise ekleyeceğiniz Valkyrie ise sizin oyun sonunda güçlü olmanızı sağlayacaktır. Bu metada taşıyıcılarınıza Koruyucu Melek yapmanın önemli olduğunu da vurgulayalım. Shaco gibi şampiyonlara karşı kazanma ihtimaliniz böylelikle artacaktır.

(Kaynak: Tabbz)


İlginizi çekebilir:

League Of Legends NA Sunucuları %90 Kapasiteye Ulaştı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


builds