Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Engin “MAJ3R” Küpeli, Eternal Fire iddialarına cevap verdi

Son zamanlarda iddiaların odağındaki isim Engin “MAJ3R” Küpeli, Eternal Fire’a katılacağı iddialarına cevap verdi.

Engin “MAJ3R” Küpeli, Eternal Fire iddialarına cevap verdi

Türkiye Counter-Strike: Global Offensive arenasındaki heyecanlı bekleyiş sürmeye devam ederken ortaya atılan çoğu iddianın başrolündeki isim Engin “MAJ3R” Küpeli, yaptığı son açıklama ile birlikte birçok iddiayı boşa çıkardı.

Yaklaşık iki hafta önce Counter-Strike kariyerini bitirdiğini duyuran Küpeli hakkında son haftalarda Eternal Fire ekibine katılacağı yönünde iddialar oldukça fazla konuşuluyordu. 9 Kasım Çarşamba gününün son saatlerinde oyuncu sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile bu iddiaları yalanladı.

MAJ3R Counter-Strike kariyerini sonlandırdığını yineledi

Paylaştığı Tweet’te yaptığı açıklamada espor severlerin gönderdiği mesajları gördüğünü söyleyip teşekkür eden Engin “MAJ3R” Küpeli, Counter-Strike kariyerini sona erdirdiğini tekrarladı.

Her şeyin keşke daha değişik olmasını dileyen 31 yaşındaki oyuncu, “Keşke değişik olsaydı her şey ama EF ile bir konuşma yok. Hiç kimsenin umudunu veya mutluluğunu kırmak istemem. Onlara gerçekten iyi şanslar ve desteklerim Türk takımı olarak.” dedi.

MAJ3R’in Eternal Fire CS:GO takımına katılacağı iddialarının ardından takıma katılacak son kişi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce bu beşinci isim kim olmalı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Woxic: “Dramalara daha önceden yaptığım gibi dahil olmayacağım”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive