Connect with us

Oyun

Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimi 2020 başladı

Cyberpunk 2077’yi 189 TL’ye almak ister miydiniz?

epic games Yılbaşı Tatili İndirimi 2020

Epic Games Store’da 60 TL’lik indirim kuponunu geri getiren Yılbaşı Tatili İndirimi 2020 güzel fırsatlarla başladı.

Epic Games Store’da bu yılbaşının 7 Ocak tarihine kadar sürecek indirimleri sonunda başladı. İndirim etkinliğinde 15 gün boyunca 15 tane bedava oyun verecek olan platformun verdiği ilk bedava oyun ise Cities and Skylines oldu.

Foxngame ile göz atıyoruz: Cyberpunk 2077 incelemesi

Yılbaşı Tatili İndirimi 2020

Epic Games Store’un mağazasında yerini alan indirimler 7 Ocak tarihine kadar sürecek. Birçok büyük yapımda olan indirimlere ek olarak Epic’in hediye olarak verdiği 60 TL’lik kuponu kullanarak istediğiniz oyunları çok ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Cities and Skylines ile başlayan bedava oyun etkinliği ise 15 gün boyunca sürecek, bu süreçte oyun almayıp etkinliğin bitmesini beklemenizi, alacağınız herhangi bir oyunun bedavaya düşme ihtimalinden uzak durmanızı öneriririz. Buraya tıklayarak etkinlik kapsamında indirime giren oyunlara göz atabilirsiniz.

60 TL değerindeki kuponu hem indirime giren oyunlarda hem de fiyatı değişmeyen oyunlarda kullanabiliyorsunuz. Kuponu kullanabilmeniz için oyunun 80 TL’nin üzerinde olması gerekiyor, kuponu kullanmanızın ardından kuponunuz yenileniyor. Yani 80 TL’nin üzerinde olan oyunları almak için sürekli olarak 60 TL’lik bir indirim elde etmiş oluyorsunuz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun