Connect with us

Güncel

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu!

The Penrose Oteli’ndeki bulmacaları çözmeye hazır mısınız?

Epic Games

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu The Spectrum Retreat oldu. Satış fiyatı 21 TL olan oyun, Epic Store üzerinde bir süre boyunca ücretsiz sunuluyor.

The Spectrum Retreat

El değmemiş ve esrarengiz bir otel olan The Penrose’u keşfederken ustaca hazırlanmış renk kodlu bulmacaları çöz ve hiç bitmeyecekmiş gibi gözüken ziyaretin ardındaki nedenleri keşfet.

The Spectrum Retreat, yakın gelecekte geçen mücadele dolu birinci şahıs bulmaca oyunudur. Dış dünyadan ayrı huzurlu ve bir o kadar da sarsıcı bir sığınak olan The Penrose otelinde uyanıyorsun. Değerli bir misafir olarak varlığın The Penrose’un koridorlarına ve misafir odalarına işlemiş durumda.

Çarpıcı art deco akımını yansıtan oteli keşfettikçe hem The Penrose’un sırları hem de mevcut ziyaretindeki belirsizlikler ortaya çıkmaya başlayacak. Gerçeği ortaya çıkarma isteğin, renk kodlu bulmacalar, akıl almaz fizik görevleri ve asıl niyetini belli etme korkusuyla engelleniyor.

08.07.2021 tarihi saat 18:00’a kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor, aksi takdirde ücretsiz olarak sahip olamazsınız. Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

HYENAS CS:GO kadrosu dağıldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel