Connect with us

Fortnite

Epic Games tartışmalı Dragacorn planörünü değiştiriyor

Epic Games tartışmalı Dragacorn planörünü değiştiriyor.

Dragacorn

Fortnite’ın birbirinden enteresan kozmetiklerinden biri olan Dragacorn planörü ‘pay to win’ iddiaları ile karşı kaşıya kaldıktan sonra değiştirilme kararı alındı.

Epic Games tartışmalara neden olan Dragacorn planörünü rekabetçi modlarda geçici olarak devre dışı bıraktı. Deadpool setinin bir parçası olarak oyuna eklenmiş olan planör animasyonları yüzünden kullanan oyuncuları gökyüzünde bulmayı zorlaştırdığı iddiaları sebebiyle oyuncular tarafından eleştiriliyordu. Hatta çoğu profesyonel oyuncu da planörü maçlarda tercih ediyorlardı. Planör ise gökyüzünde şu şekilde görünüyor:

Epic Games oyunun doğasına aykırı bulunan planör için animasyonları elden geçirdikten sonra yeniden oyuna eklenmesine karar verdi ve 7 Mayıs tarihi itibariyle planörü değiştireceklerini açıkladı. Planörü satın almış olan oyuncular ise değişiklikler uygulandıktan sonra bundan memnun kalmazlar ise paralarını geri alabilecekler.


İlginizi Çekebilir:

Fortnite 350 milyon oyuncuya ulaşmasını canlı bir etkinlik ile kutlayacak

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite