Connect with us

Oyun

Epic Games toplamda 250 TL değerindeki 3 oyunu ücretsiz dağıtıyor

Sevilen macera-nişancı oyunu Prey Epic Games mağazasında ücretsiz!

Epic Games toplamda 250 TL değerindeki 3 oyunu ücretsiz dağıtıyor

Epic Games toplamda 250 TL değerindeki 3 oyunu mağazasında ücretsiz dağıtıyor. Arkane Studios tarafından geliştirilen sevilen macera-nişancı oyunu Prey‘i Epic Games mağazasından ücretsiz alabilirsiniz. Jotun: Valhalla Edition ve Redout: Enhanced Edition da an itibarıyla Epic Games mağazasında ücretsiz durumda. 19 Mayıs saat 18:00‘a kadar üç oyunu kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Epic Games’in ücretsiz oyun dağıtma tercihi yıllar geçtikçe şirketin birincil iş modeli haline geldi. Oyun yapımcıları ile süreli anlaşmalar yaparak kendi mağazasında ücretsiz kopya dağıtan Epic Games bu yolla platforma yeni kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Geçmişte GTA V‘i ücretsiz dağıtarak gündeme gelen Epic Games Frostpunk, Metro serisi, Control, Alien: Isolation gibi popüler oyunları bedava vererek milyonlarca kullanıcı kazanmayı başarmıştı.

2017 yılında piyasaya sürülen Prey, oyuncular tarafından yoğun ilgi görmüştü. Bethesda tarafından yayınlanan Prey oyununda Talos adındaki uzay istasyonunda gerçekleşen istilaya karşı savaş veriyorsunuz. Bilim kurgu, aksiyon ve gerilim öğelerini harmanlayarak oyunculara zengin bir hikaye sunuluyor. Epic Games’in diğer ücretsiz oyunu Jotun: Vallhalla Edition ise isminden de tahmin edileceği üzere İskandinav mitolojisinde geçen bir aksiyon oyunu. Thora adındaki Viking savaşçısı rolünü üstleneceğiniz Jotun: Valhalla Edition’da Viking tanrılarına kendinizi ispatlamaya çalışacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun