Connect with us

Fortnite

Epic Games’e Ninja’ya çifte standart uyguladığı yönünde suçlama geldi

Epic Games Ninja’ya çift standart mı uyguluyor?

Epic Games’e Ninja’ya çifte standart uyguladığı gerekçesiyle suçlama geldi. Suçlamayı yapan isim ise bir başka yıldız isim Myth.

TSM’in Fortnite kadrosunda yer alan Myth, Twitter hesabından Epic Games’i yıldız isme çifte standart uygulamak ile suçladı. Ünlü oyuncunun iddiasına göre yıldız ismin yer aldığı turnuvalarda reji sürekli olarak canlı yayında Ninja’yı gösteriyor. Hatta canlı yayında göstermenin de dışında öne çıkarılan içeriklerde sürekli olarak yıldız oyuncunun yer aldığını söylüyor.

“Ninja öldüğünde neden her defasında öne çıkartıyorlar. Prodüksiyon ekibinin gösterdiklerine gelince, onun için büyük bir çifte standart var.”

Gönderinin altına gelen yorumlarda da birçok ünlü isim yer aldı. Ünlü isimlerin çoğunluğu da Myth ile aynı fikirdeydi. Bir Twitch yayıncısı ise gönderinin altına şu yorumu yaptı; “5 yaşındaki çocuklar evlerinin tuvaletinde Ninja ürünlerini giyerek iPad’ten onu izliyor. Yüksek seviye oyunlar onların umurlarında değil. Sadece hayranı olduğu kişileri görmek istiyorlar.” dedi.

Bir başka isim ise sadece turnuva canlı yayınlarında değil, aynı zamanda en çok öldürenler, ölenler gibi özel içeriklerde de Ninja’ya çok fazla yer verildiğini söyledi. Turnuva sırasında başka bir bölgede aksiyon varken, kameraların o sırada hiçbir şey yapmayan yıldız ismi gösterdiği iddiaları da yorumlarda vardı.

Paylaşımının altına birçok Ninja hayranından tepki mesajları da alan Myth, bu paylaşımının ona karşı bir nefret söylemi olmadığını tamamen Epic Games’e yönelik olduğunu söyledi.

Ninja’dan garip cevap

Bu gönderinin ardından herkes ünlü yıldızın nasıl bir cevap vereceğini merak ediyordu. Meraklı bekleyiş çok uzun sürmedi ve yıldız isim Twitter’dan cevap verdi. Cevabı ise çok kısaydı. “Düşünen surat emojisi“.

İkili en son katıldıkları turnuvada aynı şekilde elenmiş ve daha fazla ileriye gidememişlerdi. Bu gönderi de bu turnuvadan elenmelerinin ardından paylaşıldı. Ancak paylaşımın altına gelen yorumlarda yıldız isme çok fazla yer verildiği yönünde ortak bir kanı vardı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite