Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

EPICENTER 2018 en iyi oyuncusu NiKo!

EPICENTER 2018’in en değerli oyuncusu NiKo seçildi.

Geçtiğimiz günde sonuçlanan FaZe Clan vs NaVi karşılaşmasında büyük ödülü kazanan FaZe olmuştu. Takımın en önemli ismi NiKo mükemmel bir performans sergileyerek EPICENTER 2018 en iyi oyuncusu ödülünü kazandı. FaZe Clan takımının yıldızı Nikola “NiKo” Kovač, EPICENTER 2018’in HLTV.org ve Betway’e göre turnuvanın en değerli oyuncu (MVP) ödülünün sahibi oldu.

Bosna Hersekli yıldız yetenek, Na’Vi’nin yıldız oyuncusu Aleksandr “s1mple” Kostyliev’i büyük finalde geçerek, FaZe’nin kazanmasında büyük rol oynadığı için bu ödüle layık görüldü.

Turnuva aşamalarına başlamadan önce büyük kesim s1mple’ın bu turnuvaya damga vuracağını hatta MVP ödülünü s1mple’ın kazanacağını düşünüyordu. Aslında haksız sayılmazlardı çünkü son turnuvalarda büyük bir form tutan s1mple EPICENTER 2018 turnuvasına da çok iyi bir giriş yaptı ve çoğu maçta takımın kilit oyuncusu oldu. NaVi’nin finale çıkmasında kilit oyuncu olan s1mple finalde FaZe takımının en önemli oyuncusu NiKo ile adeta düelloya girdi. FaZe 2-0 ile NaVi’Yi yenerken toplam kill/death skorlarına baktığımızda s1mple 35 Kill/30 Death, NiKo ise 43 Kill/26 Death mükemmel bir performans sergileyerek MVP ödülünü hak ederek kazanmış oldu.

21 yaşındaki yıldız oyuncunun kazanmış olduğu en iyi oyuncu ödülü sayısı böylece 4’e çıkmış oldu. NiKo’nun en iyi oyuncu ödülü aldığı diğer turnuvalar;

  • ESL One Belo Horizonte
  • StarSeries Sezon 3 Finalleri
  • ESL One New York 2017
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive