Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

2019’un son MVP’si ZywOo!

Fransız oyuncu 2019 yılını 5 MVP ödülüyle kapattı!

EPICENTER 2019'un MVP'si ZywOo

Fransız ekip Vitality‘nin süperstarı Mathieu ZywOo” Herbaut, 2019’un son organizasyonu olan EPICENTER 2019‘da turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi.

Finalde Özgür “woxic” Eker’li mousesports ile karşılaşan Vitality, BO3 formatındaki seride 2-1 galip geldi ve Moskova’da kupanın sahibi oldu. Turnuvanın MVP ödülü ise, Fransızların yıldızı ZywOo‘ya layık görüldü. Aleksandr “s1mple” Kostyliev ile birlikte an itibariyle dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen, hatta kimilerine göre Ukraynalı yıldızdan bile yetenekli görülen oyuncu, EPICENTER 2019 finalinde de yaptığı şov ile CS:GO severleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Turnuva boyunca hiçbir haritada 1.00 rating değerinin altına düşmeyen ve takımını tabiri caizse tek başına şampiyonluğa taşıyan 19 yaşındaki oyuncu, 1.53 turnuva ratingi ile muhteşem bir istatistiğe imza attı. Finalde ise mousesports karşısında oynana 3 haritada 1.58 rating değerine ulaşan isim, turnuva boyunca girdiği “clutch” pozisyonlarında ise tam 8 defa raundu tek başına kazanmayı bildi.

HLTV.org tarafından Moskova’nın en değerlisi seçilen ZywOo, 2019 yılındaki beşinci MVP ödülünü kazanmış oldu. Yıl boyunca cs_summit 4, ECS S7 Finals, ESL One Cologne ve DreamHack Masters Malmö’de MVP ödülüne layık görülen isim, son olarak EPICENTER 2019’da sahip olduğu bu ödül ile birlikte de 2019 yılını noktaladı.

İşte ZywOo’nun EPICENTER 2019 karnesi!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive