Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

EPICENTER 2018 CS: GO’nun en iyi takımlarını toplamaya devam ediyor

EPICENTER 2018 turnuvası büyük takımlara ev sahipliği yapacak.

EPICENTER 2018’de mücadele edecek takımlar belli olmaya devam ediyor. Organizasyon ekibi tarafından açıklanan en son takım NiP oldu.

22-28 Kasım tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek olan EPICENTER 2018 etkinliğine davet alan takımlardan biri NiP oldu. mousesports, Natus Vincere, Liquid ve FaZe gibi CS: GO’nun en iyi takımlarına ev sahipliği yapacak olan turnuvanın ödül havuzu tam 300 bin dolar.

Astralis yoğun maratonun ardından biraz da tatil dedi!

Dünyanın en iyi CS: GO takımlarını ağırlayacak olan etkinlikte Astralis de takım listesindeydi. Ancak takım yönetiminin yaptığı açıklama ile uzun süreli bir maratonun ardından oyuncuların dinlenmesi için Danimarka temsilcisi turnuvadan çekilme kararı almıştı. Uzun süredir katıldığı turnuvaları domine eden Astralis, bu turnuva ile biraz dinlenmiş olacak.

Bunun yanı sıra turnuvada yarışacak diğer takımlar ise FaZe, mousesports, Natus Vincere, Liquid ve NiP oldu. Ancak turnuvaya son olarak Wildcard Elemeleri’nden 2 takım katılacak. Ayrıca bir takım daha turnuvanın organizasyon ekibi tarafından davet edilecek.

Ukraine Natus Vincere
Europe FaZe
Sweden NiP
North America Liquid
Europe mousesports
Other Davet
Other Wildcard Elemeleri
Other Wildcard Elemeleri

 

Bir dönemin efsane takımları arasında yer alan ve bugünün Astralis’i gibi katıldığı turnuvaları domine etmeyi başarmış olan FaZe, bir süredir eski performansından uzak. Katıldığı son turnuvalarda gözle görülür bir başarı elde edemeyen veya direkt elenen FaZe için bu turnuva Astralis’in yokluğunda tekrar yükselişin habercisi olabilir.

NiP ise BLAST Pro’nun ardından tekrar ilk 3 arasında yer almak için elinden geleni yapacakken, mousesports son şampiyonluğunu yaşadığı ESL One New York 2018‘in ardından tekrar şampiyon olmak için mücadele edecek. Muhteşem maçlara ev sahipliği yapacak olan turnuvayı canlı yayınlarla takip edebilirsiniz. Turnuva hakkındaki gelişmeleri Playerbros farkıyla takip etmeye devam edebilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive