Connect with us

Wild Rift

Erdinç İyikul duyurdu! Wildrift ile Vodafone FreeZone arasında işbirliği

.@wildriftTR ve @VFreeZone oyuncuları sevindirecek yeni işbirliğini duyurdu.

Erdinç İyikul duyurdu! Wildrift ile Vodafone FreeZone arasında işbirliği

Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul, 24 Haziran Perşembe günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile League of Legends: Wild Rift Türkiye olarak Vodafone FreeZone ile yaptıkları işbirliğini duyurdu.

İşbirliğinin her iki tarafının da yaptığı duyurulardan öğrendiğimize göre Vodafone FreeZone kullanıcıları bugün itibari ile Wild Rift’i internet haklarından eksiltmeden ve en iyi ping garantisi ile birlikte oynayabilecek.

Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul yaptığı açıklamada “Bugün itibarı ile @wildriftTR olarak @VFreeZone ile büyük bir iş ortaklığına imza atıyoruz. Wild Rift’i internetinizi yemeden ve en iyi ping garantisiyle artık oynayabileceksiniz. Sunucularımızı da buraya getirerek altyapı yatırımlarımızı daha da kuvvetlendireceğiz.” dedi.

Vodafone tarafından yapılan paylaşımda ise “Millet ne penta’lar ne ulti’ler attı, sen sadece izledin… Artık FreeZone’da League Of Legends: Wild Rift internetinden yemiyor. Üstüne de en düşük ping garantisiyle geliyor. Gamer’lar istediği her yerde oyuna sı-nır-sız akıyor.” sözleri kullanıldı.


İlginizi Çekebilir:

Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Espor hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Wild Rift