Connect with us

Escape From Tarkov

Escape From Tarkov’a yeni bir harita ve beceri sistemi yenilemeleri geliyor!

Oyunun en büyük ve detaylı haritası geliyor.

2017 yılında piyasaya çıkan Escape From Tarkov (EFT), başlarda oyuncu kitlesi tarafından pek sevgi görmese de son birkaç yıldır gelen güncellemeler ile hatırı sayılır bir oynayıcı kitlesi kazandı. Askeri ekipmanların en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmış olan bu oyunu aşırı gerçekçi bir hayatta kalma oyunu olarak adlandırabiliriz.

PC Gaming Show  sırasında Escape From Tarkov ile ilgili yeni güncellemeler paylaşıldı, güncellemeler arasında oyuna eklenecek yeni bir harita EFT oyuncularını epey heyecanlandırdı. Bunun yanında oyuncular bu güncelleme ile birlikte yenilenen beceri sistemini tecrübe edecekler. Henüz beceri sistemi yenilemeleri ile ilgili bilgiler açıklanmasa da oyunun ciddi anlamda etkileyecek değişiklikler olacağı öngörülüyor.

 

Bu yama ile gelen yeni harita hakkında konuşan Battlestate‘in PR başkanı Nikita BuyanovOyunun en büyük ve en detaylı haritası” dedi. Yukarıda yer alan YouTube videosunda da görüldüğü üzere harita oldukça detaylı ve yıkım dolu gözüküyor. 12.7 yamasında bu gelişmelere ek olarak bir de ‘Senatör Patronu‘ eklenecek. Patronlar, EFT‘de eşsiz özelliklere ve davranışa sahip güçlü düşmanlardır. Buyanov, oyundaki ‘Customs’ haritasının boyutunun da %30‘dan %40‘ a çıkartılacağını belirtti.

Bu güncellemeler  yakında gelmesi beklenen 12.7 yaması ile birlikte sunuculara gelecek.

 

XANTARES’in takımı BIG, FaZe’i mağlup ederek DH Yaz finaline kaldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Escape From Tarkov