Connect with us

Espor

Eski Dark Passage oyuncusu KaKAO APK Prince’e transfer oldu

Jin Air Green Wings’den ayrılan KaKAO’nun yeni adresi belli oldu.

Daha öncesinde ülkemizde Dark Passage forması da giyen Güney Koreli ormancı KaKAO, Güney Kore ekiplerinden APK Prince‘e transfer oldu.

APK Prince, bu transferle birlikte kadrosundaki oyuncu sayısını 12’ye çıkarmış oldu. KaKAO, takımın kadrosunda yer alan iki ormancıdan birisi durumunda. Mayıs ayında APK Prince kadrosuna dahil olan Bonnie de ormancı pozisyonunda yer alıyor. APK Prince ekibi çok geniş bir kadroyla 2019 yılı için hazırlanıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz sezon CK liginde mücadele eden takım şu anda hiçbir ligin bir parçası olarak yer almıyor.

KaKAO’nun kariyerine kısaca bir bakacak olursak önemli takımlarda oynadığını görebiliriz. KT Rolster ile kariyerine başlayan oyuncu daha sonrasında Invictus Gaming ve Misfits Gaming‘in de formasını giydi. 2017 yılının Aralık ayında ülkemiz ekiplerinden Dark Passage bünyesine katılan oyuncu, 2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde mücadele etti. Normal sezonda beşinci sırayı elde eden ekip, playofflarda ise 5-6 sırada yer almıştı. Oyuncu son olarak da Jin Air Green Wings forması ile LCK 2018 Yaz Mevsimi’nde mücadele etmişti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor