Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eski Eternal Fire oyuncusu ISSAA, VALORANT’a geçti

Eternal Fire’da da mücadele eden ISSAA, VALORANT’a geçti!

Eski Eternal Fire oyuncusu ISSAA, VALORANT'a geçti

Geçtiğimiz dönemde kariyerinde Türk Counter Strike: Global Offensive takımı Eternal Fire’da da mücadele ederken gördüğümüz Ürdünlü oyuncu Issa “⁠ISSAA⁠” Murad, kariyeri hakkında önemli bir karar aldı. Yapılan son duyurulara göre oyuncu VALORANT’a geçiş yapan CS:GO oyuncuları arasına katıldı.

Yaşanan bu oyun değiştirme hikayesinin ilk sinyalleri ISSAA⁠’nın 7 Mayıs Cumartesi günü Twitter hesabı üzerinden sadece “VALORANT” yazılı Tweet’i ile gelmiş oldu. Ardından aynı günün akşam saatlerinde Orta Doğu merkezli espor takımı YaLLa Esports, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile birlikte takımının yeni oyuncusunu duyurdu.

ISSAA, YaLLa Esports VALORANT takımının yeni oyuncusu oldu

YaLLa Esports tarafından yapılan açıklamada ISSAA⁠, “Orta Doğu’dan gelen canavar evine döndü, @issaa_csgo’ya VALORANT kadromuza hoş geldin diyoruz.” sözleri ile tanıtıldı.

Transferin duyurulmasının ardından Ürdünlü oyuncu Twiter hesabı üzerinden CS:GO’dan VALORANT’a geçişi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Yaptığı açıklamada “Bunca yıl oynadıktan sonra, @CSGO her zaman kalbimde olacak. Bu oyun beni bugün olduğum kişi yaptı, ayrıca sizlerden aldığım tüm desteklerle birlikte, sizi gerçekten çok seviyorum. YaLLa Esports ile birlikte VALORANT’a geçmeye karar verdim.” sözlerini dile getiren oyuncu, açıklamasını şöyle sonlandırdı:

“Biliyorum bazılarınız üzülecek ve kalmamı isteyecek, gerçekten üzgünüm ve umarım beni her zaman yaptığınız gibi desteklemeye devam edersiniz.”


İlginizi Çekebilir:

VCT 2022: Game Changers EMEA Series 2 finalinin adı: G2 Gozen – Guild X

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive