Connect with us

Espor

Eski Galakticos oyuncusu Cube CK ekiplerinden Brion Blade’e transfer oldu

Galakticos ve Macro Maniacs formaları da giyen Cube Brion Blade’e transfer oldu.

Daha önce ülkemizde de forma giymiş olan üst koridor oyuncusu Cube, CK 2019‘da yer alacak ekiplerden Brion Blade‘e transfer oldu.

Brion Blade League of Legends arenasına yeni dahil oldu ve bu sezon Challengers Korea liginde mücadele edecek. Lig için sıfırdan bir kadro oluşturan takım, üst koridor olarak da Cube ile anlaşma sağladı. Bildiğiniz üzere Cube, geçtiğimiz sezonlarda ülkemizde de forma giymişti. Cube’un Türkiye macerası Ocak 2018’de Macro Maniacs ile başlamıştı. TCS 2018 Kış sezonunda mücadele eden Güney Koreli oyuncu, takımı Macro Maniacs ile birlikte Şampiyonluk Ligi biletine ulaşmıştı. Temmuz 2018’den itibaren Galakticos ile TCS 2018 Yaz sezonunda mücadele eden oyuncu, Playoff’ları üçüncü olarak tamamlamış fakat bir üst lige yükselme maçında o zamanki adıyla YouthCrew ekibine mağlup olmuştu. Oyuncu, Eylül ayından beri free agent statüsünde yer alıyordu.

Ayrıca takımın nişancısı da tanıdığımız bir isim. TCS 2018 Yaz sezonunda mücadele eden Pars eSports‘un Güney Koreli nişancısı Alive, artık Brion Blade için ter dökecek. Takımın yeni sezonda mücadele edecek diğer oyuncuları ise BBanG, BroCColi, Fate, HighDin ve Start.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor