Connect with us

LoL

Eski ve mevcut esporcular ortak yayında baklavasına ve abonesine karma maç attı

Büyük mücadeleleri kim kazandı? Elwind’in mi, yoksa Thaldrin’in takımı mı?

Dün oynanan 2 maçta eski ve mevcut esporcular ortak yayınlarında baklavasına ve abonesine eğlence maçı attılar. İki maçın sonunda her iki tarafta mutluydu.

Elwind ve Thaldrin önderliğinde toplanan eski ve mevcut esporcular, özel oyun kurarak kapalı seçimde maç attılar. İki takımda da popüler esporcular yer aldı. Bir takımın kaptanlığını oynadığı dönemin popüler üst koridoru Elwind yaparken, diğer takımın kaptanlığını, oyuncular arası lakabı da “kaptan” olan Thaldrin yaptı.

Discord üzerinde önce bir konuşma yapan iki kaptan, maçı nesine oynayacaklarını karar verdiler. İlk maçın sonunda kaybeden taraf, kazanan takıma bir tepsi baklava alma sözü verdi. 2. maçta ise kaybeden takım diğer takımın oyuncularına Twitch’de abone olma sözü verdi.

Elwind’in takımının koçu Uthenara

Her iki taraf da oyunu o kadar ciddiye aldılar ki, Elwind canlı yayın sırasında eski koç Şükrü “Uthenara” Şentürk’ü aradı ve yardım istedi. Bunun üzerine discord kanalına gelen Şükrü, takımı yapacakları seçimler ve kompozisyonları konusunda bilgilendirdi. Bunun sonunda ise kazanan taraf Elwind’in takımı oldu.

Takımlar ilk maç sadece tank şampiyonlar ile oynarken, 2. maç ise 1 saldırı gücü taşıyıcısı 4 destek şampiyonu ile oynadılar. İlk maçı Elwind’in takımı kazanırken, 2. maçı Hades’in son savaşta yakalanmasının ardından sonra Thaldrin’in takımı kazandı.

  • Elwind’in takımı: Hades, Elwind, Rogu, Stansfield, Trix
  • Thaldrin’in takımı: Thaldrin, Ruvelius, padden, Theokoles, Japone

Maç boyunca her iki takımın atışmaları ve maçı ciddiye alarak “try hard” denilen tamamen oyunu ciddiye alarak oynamaları izleyenlere de keyifli anlar yaşattı. Ayrıca Hades’in maç içerisinde heyecanlı tepkileri de izleyenleri güldürdü.

İşte Elwind’in takımı vs. Thaldrin’in takımı Maç #1

https://youtu.be/F2Hx_2nEA8M

Elwind’in takımı vs. Thaldrin’in takımı Maç #2

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL