Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL CS: GO Türkiye Şampiyonası için geri sayım başladı

ESL CS:GO Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu başlıyor. 10 Şubat tarihinde ilk elemesi gerçekleşecek olan organizasyonun ikinci elemesi de 18 Şubat‘ta yapılacak. Final de dahil olmak üzere elemelerdeki maçlar BO1 modeli ile oynanacak.

Kendisini kanıtlamak ve büyük takımlara karşı boy göstermek isteyen oyuncular için büyük bir fırsat olan CS:GO Türkiye Şampiyonası‘nda iki takım hariç tüm takımlar elemelerde boy göstermek zorunda. Eleme oynamadan lige direkt olarak davet edilen iki takım ise geçen senenin şampiyonu Sons of Snakes ve ikincisi Dark Passage oldu. Bu takımların yanı sıra elemelerden gelecek olan 6 takım ile birlikte de lig aşaması 7 hafta sürecek ve Round-Robin formatında 8 takım arasında gerçekleşecek.

İlginizi Çekebilir: Yurt Dışına Giden Esporcular

Ligin playoff süreci ise ligde ilk 4 sırayı alan takımlar arasında LAN olarak İstanbul’da gerçekleşecek. Yapılan bu organizasyonda ödül havuzu ise henüz belli değil.

ESL CS:GO Türkiye Şampiyonası’na Katılmak İçin Ne Gerekiyor?

ESL CS:GO Türkiye Şampiyonası‘nda mücadele edebilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 16 yaşından büyük olmanız yeterli. Organizasyon bu kuralları yerine getiren ve en az 5 oyuncuya sahip olan tüm takımlara açık. Eğer bu kuralları yerine getiriyorsanız ligin elemelerine ESL üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive