Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL One Belo Horizonte: Space Soldiers Brezilya biletini kaptı

Space Soldiers, Brezilya’ya gidiş biletini kaptı.

Temsilcimiz Space Soldiers, ESL One Belo Horizonte Brezilya biletini kaptı. Gambit takımıyla oynadığı final maçını 2-0 almayı başaran temsilcimiz, haziran ayında Brezilya yolcusu.

Elemeler boyunca sadece bir harita kaybettik

Temsilcimiz Belo Horizonte Avrupa Kapalı Elemeleri‘nde oynadığı tüm maçlarda sadece bir harita kaybetti. Turnuvaya EnVyUs maçı ile başlayan temsilcimiz, rakibine karşı 2-1 galip gelmesini bildi. Yarı finalde ise son dönemi formda takımlarından North ekibi ile mücadele ettik. 2. haritada biraz zorlansak da maçı uzatmadan 2-0 almayı başardık. Bugün ise final maçında Gambit ile karşılaştık. Gambit’in son dönemde düşüşte oluşunu çok iyi değerlendiren temsilcimiz, maçı zorlanmadan bitirmeyi başardı. İki haritada da güzel performans sergileyen Space Soldiers, maçı 2-0 almasını bildi. Bu sonuçla beraber sadece maçı değil, aynı zamanda kendisini Brezilya’ya götürecek bileti de kapmış oldu.

ESL One Belo Horizonte

İlk harita cobblestone

Gambit ve Space Soldiers arasındaki ilk maç cobblestone haritasında oynandı. Temsilcimizin iyi başladığı ve bu performansını devam ettirdiği mücadelede üstün gelen taraf Space Soldiers oldu. Özellikle dün de olduğu gibi paz‘ın awp performansı harikaydı. Adeta”Space Soldiers aradığı AWP oyuncusunu kendi içinden mi buldu?“, sorusunu akıllara getirdi.

2. harita ise Train’de oynandı. Son zamanlarda Space Soldiers’ın oynadığı en rahat maçlardan birini izledik. Özellikle haritanın zor tarafı olan T’de rakibine sadece 3 round veren temsilcimiz, CT tarafında ise rakibine hiç round vermedi. Muhteşem bir maç ile seriyi kapatan temsilcimiz, mücadeleden 2-0 ayrıldı ve ESL One Belo Horizonte turnuvasına katılmaya hak kazandı.

Maçın en dikkat çeken istatistiklerinden biri ise performansı sürekli eleştiri oklarının hedefi olan ngiN‘in, bu seride gösterdiği performans oldu. Zaten son zamanlarda performans olarak bir yükseliş içerisinde olan ngiN, bugünkü seride takımına en fazla katkı veren isimlerden biri oldu.

paz’dan muhteşem flick

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive