Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL One New York 2018 finalinde karşılaşacak takımlar belli oldu

ESL One New York 2018 turnuvasında yarı final maçlarının sonuçları ve günün programı:

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde düzenlenen ESL One New York 2018 turnuvasında yarı final karşılaşmaları dün oynandı.

Günün ilk karşılaşmasında Avrupa ekibi mousesports, ABD temsilcisi NRG ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan karşılaşmada ilk harita NRG tarafından Inferno olarak belirlendi. Bu haritayı 16-12 önde kapatan mousesports, seriyi 1-0’a getirdi ve ikinci harita olarak Nuke tercihini yaptı. Nuke haritasında da özellikle ikinci yarıda mükemmel bir performans sergileyerek 16-11 galip gelen mousesports, finale yükselen ilk takım oldu. mousesports takımından oskar’ın 1v4 clutch attığı bir raund şimdi sizlerle:

İkinci yarı final karşılaşmasında ise Kazakistan ekibi Gambit, Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid ile karşılaştı. 3 maçlık serinin ilk haritası Gambit tarafından Nuke olarak belirlendi. Kendi seçtiği harita olmasına rağmen 16-6 kaybeden Gambit, ikinci haritada ise Liquid’in tercihi Inferno haritasında mücadele etti. Bu haritayı da kazanan 16-3 gibi rahat bir skorla Team Liquid oldu. Seriyi 2-0’a getiren Team Liquid, finalde mücadele edecek ikinci takım olmayı başardı.

ESL One New York 2018 final karşılaşması ne zaman oynanacak?

mousesports ve Team Liquid arasında oynanacak olan final karşılaşması bugün saat 20.00’da başlayacak. bo5 formatında oynanacak olan maçın galibi $125.000 ödülün de sahibi olacak. Maçı Türkçe olarak takip etmek isteyenler saat 20.00 itibarıyla buradan canlı olarak takip edebilirler:

www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive