Connect with us

Dota 2

ESL One Stockholm 2022 playoff 2. ve 3. gün sonuçları

Tundra Esports ve TSM kazananlar grubu finalinde karşılaşacak.

ESL One Stockholm 2022 playoff 2. ve 3. gün sonuçları

ESL One Stockholm 2022’de playoff kazananlar grubu yarı final serileri tamamlandı. Thunder Awaken karşısında her ne kadar serinin ilk karşılaşması 64 dakika sürse de zorlanmadan 2-0 galip gelen Tundra Esports, adını finale yazdırdı. Öte yandan Gaimin Gladiators karşısında 45 dakika süren iki maçı da kazanmayı başaran TSM ekibi finalde Tundra Esports’un rakibi oldu. Dota 2 Stockholm Major kazananlar grubu finali 21 Mayıs Cumartesi günü oynanacak.

17 Mayıs Salı günü başlayan kaybedenler grubu ilk tur serileri dün itibarıyla sona erdi. beastcoast ve Fnatic ekipleri favori olmadıkları serileri kazanarak ikinci tura yükseldi. Bir önceki turda TSM’e mağlup olan OG kaybedenler grubu ilk turunda BOOM Esports’u yenerek üst turda Fnatic ile eşleşti. Grup aşamasını galibiyetsiz kapatan beastcoast herkesi şaşırtarak Team Spirit’i 2-0 geçti ve ikinci turda BetBoom’un rakibi oldu.

ESL One Stockholm 2022 playoff 2. ve 3. gün sonuçları

Kazananlar grubu çeyrek final serileri

  • Tundra Esports  2 — 0  Thunder Awaken
  • TSM  2 — 0  Gaimin Gladiators

Kaybedenler grubu ilk tur serileri

  • beastcoast  2 — 0  Team Spirit
  • BetBoom Team 2 — 1  Team Liquid
  • Fnatic  2 — 1  T1
  • OG  2 — 0  BOOM Esports

Kaybedenler grubu ikinci tur eşleşmeleri

  • beastcoast vs BetBoom Team — 20 Mayıs
  • Fnatic vs OG — 20 Mayıs

Kazananlar grubu çeyrek finallerinde mağlup olan Gaimin Gladiators ve Thunder Awaken alt grupta rakiplerini beklemeye başladı. beastcoast vs BetBoom serisinin kazananı üçüncü turda Gaimin Gladiators ile, Fnatic vs OG serisinin kazananı ise Thunder Awaken ile eşleşecek. Kaybedenler grubu çeyrek final mücadeleleri 20-21 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2