Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League: AGO’yu rahat geçtik, şimdi sıra EnVyUs’ta

Space Soldiers, AGO’yu mağlup etti ve bugünkü rakibi olan EnVyUs’u beklemeye başladı.

ESL Pro League‘de ki ilk ve tek Türk temsilcimiz Space Soldiers, dün AGO‘ya karşı oynadığı maçlarda müthiş bir performans sergiledi ve yeni rakibi olan EnVyUs ile oynayacağı maçı beklemeye başladı.

Dün bo1 formatında iki maç yapıldı ve maçlardaki rakibimiz sondan ikinci sırada bulunan Polonya temsilcisi AGO idi. İlk maç saat 23.30’da başladı ve Mirage haritasında oynandı. İlk yarıyı sergilediği müthiş performans ile 12-3 önde kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda da herhangi bir sürpriz geri dönüşe müsaade etmeyerek maçtan 16-4 galip ayrıldı. İkinci maç ise saat 00.05’de başladı ve Nuke haritasında oynandı. İlk maçın vermiş olduğu moral bozukluğuyla ve yüksek ping ile maça çıkan AGO, bu maçta da pek bir şey yapamadı. İlk yarıyı 13-2 önde kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda rakibine round bile vermeden maçı 16-2 galibiyetle tamamladı ve rakibini adeta bozguna uğrattı. Aldığı bu galibiyetlerle 12 maçta 8 galibiyete ulaşan temsilcimiz, puan durumunda beşinci sıraya yükseldi.

Bugünkü rakibimiz ise EnVyUs!

Temsilcimiz Space Soldiers‘ın bugünkü rakibi ise puan durumunun son sırasına demir atmış olan Fransız temsilcisi EnVyUs. Şimdiye kadar sadece 6 maça çıkan Fransız temsilcisi, 1 galibiyet 5 beraberlikle son sırada bulunuyor. Bugünkü maçlar da bo1 formatında 2 maç olarak oynanacak. İlk maç saat 19.00‘da Train haritasında oynanacak. İkinci maç ise saat 20.05‘de Cache haritasında oynanacak.

Not!

Polonya temsilcisi AGO’nun StarLadder ImbaTV turnuvası için Çin’de bulunduğunu, server problemlerinin olduğunu ve maçın Çin saatine göre çok geç saatte oynandığını hatırlatmakta fayda var.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive