Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Season 7: Space Soldiers ilk maçlarında Heroic’i kolay geçti

ESL Pro League Season 7 bünyesinde ilk karşılaşmalarına çıkan Space Soldiers, rakibi Heroic‘i iki karşılaşmada da yenmeyi başardı. Danimarka temsilcisi karşısında harika bir oyun ortaya koyan SS, cobblestone haritasında oynanan ilk karşılaşmada 16-1 gibi ezici bir skor yakalamayı başardı.

cobblestone’daki galibiyetiyle organizasyondaki ilk maçında ilk galibiyetini alan temsilcimiz, bir sonraki karşılaşmasında yeniden Heroic ile oynadı. Bu sefer train haritasında oynanan maçta yine baskın bir oyun ortaya koyan Space Soldiers, bu karşılaşmadan 16-5’lik galibiyetle ayrılarak ilk iki karşılaşmasında iki galibiyet almayı başardı.

Heroic karşılaşmasından enfes bir round

ESL Pro League Season 7 Hakkında

Hepsi birbirinden güçlü Avrupalı 14 takım, sezon sonunda şampiyonluğunu ilan etmek için kıyasıya bir mücadele verecek. Turnuva, 26 Nisan tarihine kadar sürecek. Turnuvanın ödül havuzu ile ilgili ile herhangi bir açıklama yapılmazken, geçtiğimiz sezonun ödül havuzu tam $125.000 idi. Kıtalararası finallerinde ise $750.000 ödül havuzu vardı.

Turnuvada yer alan 14 takımdan birisi ülkemizin CS: GO arenasındaki gururu Space Soldiers. Eleme turnuvasında Extatus ve GODSENT’i mağlup ederek Natus Vincere ile beraber turnuvaya katılma hakkı kazanan Space Soldiers, bu turnuvaya ilk defa katılıyor. İlk maçına ise yarın Heroic ve LDLC karşısında çıkacak. Her rakibiyle bo1 formatı üzerinden 2 maç yapacak olan temsilcimiz, yarın bizlere toplamda 4 maç heyecan yaşatacak. Turnuvadaki tek temsilcimiz Space Soldiers’a şimdiden başarılar dileriz. Temsilcimizle ilgili organizasyon haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive