Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Season 8: Günün programı ve maç saatleri

HellRaisers bugün 3 maç oynayacak.

ESL Pro League Season 8 maçları hız kesmeden devam ediyor. HellRaisers’ın da aralarında bulunduğu takımlar bugün maçlarını oynayacak. İşte günün programı.

ESL Pro League’de dün oynanan maçların ardından lig bugün de kaldığı yerden devam ediyor. Dünyanın en iyi CS: GO takımlarının yer aldığı ligde, bugün maç yapacak takımlar arasında HellRaisers, Astralis, fnatic, mousesports ve NiP de yer alıyor.

HellRaisers bugün ESL One New York 2018 şampiyonu mousesports’a karşı iki maç yapacak. İlk maç saat 18:00’da inferno‘da oynanacak. İlk maç bittikten hemen sonra 2. maç başlayacak ve takımlar mirage haritasında mücadele edecek. HellRaisers bu maçın hemen ardından saat 20:15’de ise bu sefer North ekibine karşı train haritasında maç yapacak. Bu maç bitince de saat 21:20’de bu sefer takımlar overpass‘de mücadele edecek.

Astralis ise her ne kadar offline turnuvalara bir süre ara vermiş olsa da online olarak turnuvalara katılmaya devam ediyor. Danimarka temsilcisi bugün BIG takımına karşı 2 maç oynayacak. İlk maç train haritasında oynanacakken, 2. maç inferno’da oynanacak.

Dün lig kapsamında Space Soldiers ile karşılaşan ve 2 mağlubiyet alan NiP de bugün maç yapacak takımlar arasında. İsveçli ekip bugün saat 22:30’da ve 23:35’de AGO takımına karşı maç yapacak. Maçlar cache ve mirage haritalarında oynanacak. Bunun yanı sıra ligde mücadelesine devam eden Space Soldiers’ın bugün maçı bulunmuyor.

İşte günün programı ve maç saatleri

18:00 – North vs AGO – mirage
18:00 – HellRaisers vs mousesports – inferno
19:05 – AGO vs North – train
19:05 – mousesports vs HellRaisers – mirage
20:15 – fnatic vs Heroic – mirage
20:15 – North vs HellRaisers – train
21:20 – Heroic vs fnatic – dust2
21:20 – HellRaisers vs North – overpass
22:30 – BIG vs Astralis – train
22:30 – AGO vs NiP – cache
23:35 – Astralis vs BIG – inferno
23:35 – NiP vs AGO – mirage

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive